יום שני , דצמבר 10 2018
בית / קריות / פנאי קריות / צעירי ביאליק העלו את המחזמר סיפור הפרברים
כבוד לעיר . סיפור הפרברים של צעירי ביאליק   (צילום: באדיבות עיריית קרית ביאליק)
כבוד לעיר . סיפור הפרברים של צעירי ביאליק (צילום: באדיבות עיריית קרית ביאליק)

צעירי ביאליק העלו את המחזמר סיפור הפרברים

להקת צעירי ביאליק, ששמה הולך לפניה, סיכמה השנה 18 שנות פעילות עם המחזמר המצליח "סיפור הפרברים". במופע הבכורה של המחזמר סיפור  נכחו 500 אורחים ביניהם ראש העירייה אלי דוקורסקי ורעייתו, חברי מועצת עיר, מנהלי בתי ספר, מפקחים של משרד החינוך ואורחים רבים ביניהם חמוטל בן זאב ואחיה השחקן הוותיק דורי בן זאב.

סיפור הפרברים נערך באולם הרב תכליתי ע"ש דני זק. אולם הספורט הפך לבימת תיאטרון, תחת ידיהם המוכשרות של התפאורנים אבי נהרי וטטה סטרקובסקי שהפליאו ויצרו את אורות השכונות של ניו יורק.

מנהלת אגף גיוס משאבים קשרי חוץ ואירועים קרני בלס, ציינה בדברי הפתיחה שהלהקה הפכה למותג וזאת הזכות הצוות המסור שעובד עם הלהקה מיום היווסדה. בזכות צוות מקצועי זה הוזמנה הלהקה ללונדון, להעמיד בפני הקהילה היהודית את טקס יום הזיכרון לחללי צה"ל ואת חגיגות יום העצמאות.
דוקורסקי:  "אני סמוך ובטוח שהלהקה תביא ללונדון את הפנים היפות של מדינת ישראל, והילדים יהיו לבטח השגרירים הטובים ביותר של הקריה".

כבוד לעיר. מנהל המוזיקלי: רונן ויליאמס, כוריאוגרפית רותי סולומון, מנהלת: רחל אמיר, במאי: תומר רוסו (צילום: באדיבות עיריית קרית ביאליק)

 

בדוק גם

ביקשה ללטף וננשכה. בעל הכלב נמלט (צילום: עצמי)

"הילדה דיממה והוא ברח"

עדיין לא אותר הכלב שנשך בשבת שעברה ילדה בת 8 וחצי בגן סביון בקרית ביאליק. אלי דוקורסקי קרא לתושבים לסייע בחיפוש הכלב ובעליו שנמלטו מהמקום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *