יום חמישי , ספטמבר 20 2018
בית / קריות / ספורט קריות / פטאנק: ביאליק ממשיכה לככב

פטאנק: ביאליק ממשיכה לככב

נבחרת הפטאנק של ביאליק
ספורטאים מצטיינים. אביחי אבוטבול, אליאור אבוטבול ובועז עטר _(צילום: כרמלה שלו(

מועדון פטאנק קרית ביאליק , המעדון הגדול בארץ והמצטיין לשנת 2013 זכה שוב עם קבוצת הנוער באליפות ישראל שנערכה בצאלים בשבוע שעבר. בתחרות השתתפו שחקנים מכל האגודות בארץ בקטגוריות: ילדים, קדטים ונוער.

רשימת הזוכים בתחרות ממועדון פטאנק ביאליק: אליפות ישראל זוגות קדטים (גיל 12-13-14): אביחי אבוטבול ובועז עטר- מקום שני. טורניר בוגר וילד: אליאור אבוטבול: מקום שלישי. אבוטבול השתתף הקיץ בטורניר בין לאומי בחו"ל.

משחק הפטאנק הוא משחק כדור שמקורו בצרפת, הוא נערך בתוך מסגרת קרקע תחומה בגודל של 15 מטרים על 4 מטרים, המאפשר לכדורים להתגלגל. המשחק ידידותי ומאפשר לבנות ולבנים לשחק יחד באותה קבוצה או זה כנגד זה בכל גיל (ילדים בוגרים וגיל הזהב). המשחק משלב יכולות טקטיות, שיתוף פעולה, כבוד הדדי, ריכוז, דיוק, מחשבה, קואורדינציה ושיווי משקל.

חוג פטאנק לילדים ולגיל הזהב ופעילות מועדון הפטאנק בקרית ביאליק מתקיימים בימי שני באופן קבוע משעה 18.00 ברחוב דרור 1 מול בריכת "אפק". המועדון ישמח לקלוט ספורטאים חדשים.

 

בדוק גם

הוכיח שהוא היום מספר 1. גיא חיימוב

ללא הגבלת זרים

המשחקים של הנבחרת בשישי שעבר באלבניה, וביום שלישי באירלנד, עם מאמן זר חדש, לא הביאו איתם בשורות גדולות. למדנו שגם אנדי הרצוג הוא לא קוסם, כמו קודמיו, והוא בטח לא אשם בחוליים של הכדורגל הישראלי. כל זמן שלא ישקיעו כאן במאמני הילדים, לא נתקדם, ועוד פתרון - שאף אחד לא רוצה - לפתוח את השוק לשחקנים זרים

להחתים "לכל החיים". מקסים פלקושצ'נקו צילומים: אדריאן הרבשטיין

חותמת סופית על קיץ מצויין

בגדול יואב כץ וניר קלינגר עשו עבודה טובה הקיץ. הבוס הצליח להשאיר את רוב השחקנים. את אלה שעזבו לא ניתן היה להשאיר, למעט אחד. קלינגר הביא מחליפים ראויים, שמביאים איכויות חדשות, אך גם חלקים שחסרים במשחק שלהם. כדי להשלים את הפאזל צריך להביא קיצוני קלאסי. שמו של מתן חוזז עלה בימים האחרונים ומדובר בדיוק בסוג השחקן הזה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *