בית / קריות / חדשות קריות / פארק ציבורי חדש נפתח בשכונת צור שלום

פארק ציבורי חדש נפתח בשכונת צור שלום

עיריית קרית ביאליק השלימה בימים אלו את הקמתו של פארק חדש בשכונת צור שלום בעלות כוללת של 700 אלף שקלים. הפארק החדש נבנה על שטח נטוש מאחורי הרחובות פרישמן ומימון.

הפארק משתרע על שטח של כ-4 דונמים וכולל מגרש משחקים לילדים מגיל 3, מרבדי דשא, תאורת רחוב חדישה ופינות הצללה לנוחות הציבור.

עד תחילת העבודות לבניית הפארק, עמד השטח נטוש ומוזנח במשך תקופה ארוכה. העשבייה הרבה שצמחה ומאגרי פסולת אדירים שהצטברו עליו, פגעו בחזות השכונה וברווחת חיי התושבים. לאחר השיפוץ יוכלו התושבים ליהנות מפינת חמד נוספת בעיר המתווספת למספר רב של מגרשים ופארקים שנבנו או עברו שדרוג ושיפוץ.

ראש העירייה אלי דוקורסקי, מסר כי פארק זה מתווסף לשורת פרויקטים נוספים אותם השלימה העיריה בשכונת צור שלום, ביניהם: מועדון נוער, תנועת נוער הצופים ומגרשי משחקים, שהוקמו לשיפור את איכות חייהם של תושבי השכונה.

הפארק החדש בצור שלום (צילום: באדיבות עיריית קרית ביאליק)
הפארק החדש בצור שלום (צילום: באדיבות עיריית קרית ביאליק)

בדוק גם

"כל יום הבנות שלי ביקשו לא ללכת לצהרון, וכבר שבועיים אני לא ישנה". האם ובנותיה צילום: דורון גולן

"הגננת תפסה את הבת שלי מהרגליים והידיים ואמרה לילד שיבוא להחזיר לה"

כשברקע מותה המצמרר של התינוקת יסמין וינטה בגן בפתח תקווה והורים ברחבי הארץ יוצאים להפגין למען הגברת הפיקוח בגנים, התקבלה ב"הד הקריות" עדות על המתרחש בצהרון בקרית אתא * ד', אם לתאומות בצהרון: "הבנתי מהבנות שלי שהגננת משתמשת בכוח. הן היו אומרות: 'אמא היא לוחצת עליי בכיסא, לא אמרת לה שאסור להרביץ?'" * רשת המתנ"סים בתגובה: "בשלב זה הנושא נמצא בחקירה משטרתית ואנו נמשיך לפעול בהתאם להוראות המשטרה"

ציקי אבישר מכריז על התמודדות לראשות קרית מוצקין. צילום: דורון גולן

ציקי אבישר: "המטרה שלי להשיב לתושבים את תחושת ניקיון הכפיים"

אבישר הכריז ביום חמישי בבית נגלר בקרית חיים על התמודדות לראשות עיריית קרית מוצקין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *