יום חמישי , ספטמבר 20 2018
בית / קריות / בחירות מקומיות בקריות / סיעת הצעירים: סולקנו באלימות מהופעה של שחר חסון

סיעת הצעירים: סולקנו באלימות מהופעה של שחר חסון

דנה נחמני
דנה נחמני (צילום: עצמי)

פעילי סיעת הצעירים בקרית ביאליק הותקפו בכניסה להופעה של שחר חסון בעיר. לטענתם, נאמר להם על ידי המאבטחים כי ניתנה להם הוראה מגבוה שלא להכניס אותם למופע. ביום חמישי שעבר התקיימה הופעת סטנד-אפ של שחר חסון בקרית ביאליק. להופעה הגיעו גם פעילי סיעת צעירי קרית ביאליק, שקנו מראש כרטיסים למופע.

"יצאנו לפעילות שטח כמו מדי יום וקנינו מבעוד מועד 20 כרטיסים למופע של שחר חסון, שהתקיים ברחוב דפנה בסמוך לאשכול פיס", סיפרה השבוע המועמדת למועצת העיר מטעם הרשימה, דנה נחמני. "הגענו למקום ולפני שנכנסנו, כינסנו את הצעירים וביקשנו מהם, אני וגל הדרי, להפוך את החולצות. הסברנו להם שאסורה פעילות פוליטית ושאנו מודעים לחוקים שאסורה כל פעילות פוליטית באירועים מסוג זה".

לדברי נחמני, הפעילים ניגשו אל מאחורי המבנה בו התקיימה ההופעה והפכו את החולצות. לדבריה, מדובר בחולצות שחורות, כך שגם לאחר שהפכו את החולצות, לא ניתן היה לראות שמדובר בחולצת עם תעמולה של הסיעה. "חיכינו שכל הקהל ייכנס ואז הגענו לכניסה הראשונה", סיפרה נחמני. "אחד הפעילים הצעירים, עוד לא בן 18, נעמד מול המאבטח וביקש להיכנס. המאבטח אמר לו שהוא קיבל הנחיה מגבוה שלא להכניס אותנו, הפעילים הצעירים".

לטענת נחמני, הצעירים לא הורשו להיכנס ואף הופעל נגדם כוח. "רק רצינו להיכנס למופע ולנקות את הראש. לכזו רמה של אלימות לא ציפינו", היא טוענת. לאחר התקרית, צלצלו הפעילים לתחנת המשטרה וביקשו להגיש תלונה, אולם בסופו של דבר חברת המועצה עו"ד הדס צור דיברה עם גורמים שונים בעירייה, שהורו למאבטחים להכניס את הפעילים למופע.

מעיריית קרית ביאליק נמסר בתגובה: "סיעת הצעירים רכשה מבעוד מועד 20 כרטיסים למופע של שחר חסון, ככל הנראה במטרה לחולל פרובוקציה ופעילות פוליטית אסורה. פעיליה הגיעו למרכז דני ז"ק לבושים בחולצות המפלגה ולאור הנחיית היועץ המשפטי לממשלה התבקשו פעיליה להפוך את החולצות או להחליפן בבגד אחר. חלק מהפעילים סירבו והחלו להתעמת עם פקחי העירייה. מדובר בפרובוקציה זולה וניצול לרעה של בני נוער. העירייה מגנה התנהגות זאת".

 

בדוק גם

ציקי אבישר מכריז על התמודדות לראשות קרית מוצקין. צילום: דורון גולן

וועדת הבחירות האזורית על עתירתו של ציקי אבישר: "נטפל לזוטי דברים"

עיריית קרית מוצקין וציקי אבישר ממשיכים להיפגש באולם ועדת הבחירות האזורית והפעם בעקבות עתירתו של …

מירי גנון וירון סלמן. צילום: סבינה

קרית ביאליק: מירי גנון תתמודד למועצת העיר מטעם רשימת לב

ירון סלמן, שעומד בראש רשימת לב למועצת העיר בקרית ביאליק, ממשיך לעבות את שורות הסיעה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *