בית / קריות / ספורט קריות / נפתח מגרש סקייטפארק חדש בביאליק

נפתח מגרש סקייטפארק חדש בביאליק

עיריית קריית ביאליק חנכה את מגרש סקייטפארק ייחודי לחובבי פעלולים. המגרש ממוקם בסמוך לבית משפט השלום בקריון, במתחם הספורטיון. לחובבי הפעלולים יש אפשרות להשתמש במגרש במשך כל שעות היום והלילה, מאחר והוא מואר.

פתוח לתושבים. מגרש סקייטפארק חדש (צילום: איציק וודה)

המגרש פתוח לתושבי העיר במשך כל שעות היממה וללא תשלום, ומאז פתיחתו הוא זוכה לאהדה רבה. למגרש אסור להיכנס עם אופניים או עם סקוטר חשמלי. ראש העירייה אלי דוקורסקי מסר, כי על הקמת הסקייטפארק הוחלט, בעקבות סקר שביצעה העירייה בקרב בני הנוער. משתתפי הסקר נשאלו לגבי 13 אופציות שונות שמאפשרת קרן המתקנים, להקמת מתקני ספורט ביישובים. ברשתות החברתיות התנהל קמפיין שניהלו בני הנוער לטובת מגרש כזה או אחר, ולבסוף בחרו בני הנוער ברוב קולות להקים מגרש סקייטפארק.

מיד לאחר יום העצמאות מתוכנן להיערך אירוע השקה חגיגי לסקייטפארק. עד לאירוע ההשקה יקשטו תלמידי העיר את קירות המגרש בציורי גרפיטי שונים. לאחר חופשת הפסח, יקבלו  תלמידי העיר כרטיסי חבר לשימוש במגרש. הכרטיסים יונפקו חינם לכל התלמידים, על פי דרישה דרך בתי הספר. תושבי חוץ יוכלו לרכוש מנוי שנתי במחיר סמלי.

בדוק גם

צילום: דורון גולן

כדורסל ליגה לאומית: קלארק רוזנברג חתם בעירוני אתא

הנהלת אתא, ביחד עם המאמן שרון אברהמי, ממשיכים לסגור את פאזל השחקנים לעונה הבאה. השבוע חתם בקבוצה קלארק רוזנברג (25), גארד, יהודי, ששיחק בעונה הקודמת באליצור יבנה וסיפק מספרים מעולים, מהטובים ביותר בין הישראלים

מיתוג צעיר. אפקה צילום: דורון גולן

הבשורה החדשה של הקריות: שכונת אפקה

במעמד מאות רוכשי הדירות החדשים בשכונת אפקה הונחה אבן הפינה של בית הספר היסודי, שמונה גני הילדים, בית כנסת ואולם ספורט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *