יום ראשון , ספטמבר 23 2018
בית / קריות / ספורט קריות / נפתח מגרש סקייטפארק חדש בביאליק

נפתח מגרש סקייטפארק חדש בביאליק

עיריית קריית ביאליק חנכה את מגרש סקייטפארק ייחודי לחובבי פעלולים. המגרש ממוקם בסמוך לבית משפט השלום בקריון, במתחם הספורטיון. לחובבי הפעלולים יש אפשרות להשתמש במגרש במשך כל שעות היום והלילה, מאחר והוא מואר.

פתוח לתושבים. מגרש סקייטפארק חדש (צילום: איציק וודה)

המגרש פתוח לתושבי העיר במשך כל שעות היממה וללא תשלום, ומאז פתיחתו הוא זוכה לאהדה רבה. למגרש אסור להיכנס עם אופניים או עם סקוטר חשמלי. ראש העירייה אלי דוקורסקי מסר, כי על הקמת הסקייטפארק הוחלט, בעקבות סקר שביצעה העירייה בקרב בני הנוער. משתתפי הסקר נשאלו לגבי 13 אופציות שונות שמאפשרת קרן המתקנים, להקמת מתקני ספורט ביישובים. ברשתות החברתיות התנהל קמפיין שניהלו בני הנוער לטובת מגרש כזה או אחר, ולבסוף בחרו בני הנוער ברוב קולות להקים מגרש סקייטפארק.

מיד לאחר יום העצמאות מתוכנן להיערך אירוע השקה חגיגי לסקייטפארק. עד לאירוע ההשקה יקשטו תלמידי העיר את קירות המגרש בציורי גרפיטי שונים. לאחר חופשת הפסח, יקבלו  תלמידי העיר כרטיסי חבר לשימוש במגרש. הכרטיסים יונפקו חינם לכל התלמידים, על פי דרישה דרך בתי הספר. תושבי חוץ יוכלו לרכוש מנוי שנתי במחיר סמלי.

בדוק גם

הוכיח שהוא היום מספר 1. גיא חיימוב

ללא הגבלת זרים

המשחקים של הנבחרת בשישי שעבר באלבניה, וביום שלישי באירלנד, עם מאמן זר חדש, לא הביאו איתם בשורות גדולות. למדנו שגם אנדי הרצוג הוא לא קוסם, כמו קודמיו, והוא בטח לא אשם בחוליים של הכדורגל הישראלי. כל זמן שלא ישקיעו כאן במאמני הילדים, לא נתקדם, ועוד פתרון - שאף אחד לא רוצה - לפתוח את השוק לשחקנים זרים

להחתים "לכל החיים". מקסים פלקושצ'נקו צילומים: אדריאן הרבשטיין

חותמת סופית על קיץ מצויין

בגדול יואב כץ וניר קלינגר עשו עבודה טובה הקיץ. הבוס הצליח להשאיר את רוב השחקנים. את אלה שעזבו לא ניתן היה להשאיר, למעט אחד. קלינגר הביא מחליפים ראויים, שמביאים איכויות חדשות, אך גם חלקים שחסרים במשחק שלהם. כדי להשלים את הפאזל צריך להביא קיצוני קלאסי. שמו של מתן חוזז עלה בימים האחרונים ומדובר בדיוק בסוג השחקן הזה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *