יום חמישי , ספטמבר 20 2018
בית / קריות / ספורט קריות / מתקן קיקבוקסינג לאימון המוני הוקם בקריית ביאליק

מתקן קיקבוקסינג לאימון המוני הוקם בקריית ביאליק

מתקן קיקבוקסינג בקרית ביאליק
מתקן קיקבוקסינג בקרית ביאליק (צילום: טלי צפדיה)

מי שטייל בשבת בשדרה, נגלה לעיניו מראה מרהיב: תלמידי חוג הקארטה "שוטוקאן ריו" נהנו מאימון לא שיגרתי , מחוץ לאולם האימונים הרגיל. כפי שידוע, קיקבוקס הוא אומנות לחימה הכוללת מכות ידיים ורגליים, המגיע מהאגרוף התאילנדי שהיא אומנות הלחימה הנפוצה מהמזרח ופופולרית כיום בזירת האגרוף ברחבי העולם. האימון אנרגטי במיוחד ודורש כוח מתפרץ של מערכת השרירים המשתתפת בכל אגרוף או בעיטה, חשוב כי טכניקת האימון תתבצע בצורה הבטוחה ביותר. אחד היתרונות הבולטים בספורט זה הוא כי ניתן לבצעו בכל מקום : בבית וגם בפארקים ציבוריים.

תלמידי חוג הקארטה קינחו בארוחה קלה סביב השולחנות האבירים הממוקמות בסמוך בסוף האימון המהנה. ראש העירייה אלי דוקורסקי:" אני שמח כי נעשה שימוש יעיל וחיובי במתקני הקיקבוקסינג שהוצבו בטיילת בן גוריון היפה לרווחת תושבי העיר וסביבתה, אימון הקיקבוקס בשטח הפתוח עוזר להוצאת אגרסיות ותורם לרוגע פנימי שנוצר עם הזמן, בואו לנסות וליהנות."

אחת מתושבת העיר, טלי צפדיה, שאחד מבניה משתתף בחוג הקארטה ציינה : "הגיעו גם מתאמנים מבית אבא חושי בחיפה וכולם החמיאו על האווירה המדהימה בטיילת! אחת המתאמנות אמרה שזה מזכיר לה את השדרות ביפן,שם יש כל יום אימונים המונים. איזו גאווה לעירינו".

 

בדוק גם

הוכיח שהוא היום מספר 1. גיא חיימוב

ללא הגבלת זרים

המשחקים של הנבחרת בשישי שעבר באלבניה, וביום שלישי באירלנד, עם מאמן זר חדש, לא הביאו איתם בשורות גדולות. למדנו שגם אנדי הרצוג הוא לא קוסם, כמו קודמיו, והוא בטח לא אשם בחוליים של הכדורגל הישראלי. כל זמן שלא ישקיעו כאן במאמני הילדים, לא נתקדם, ועוד פתרון - שאף אחד לא רוצה - לפתוח את השוק לשחקנים זרים

להחתים "לכל החיים". מקסים פלקושצ'נקו צילומים: אדריאן הרבשטיין

חותמת סופית על קיץ מצויין

בגדול יואב כץ וניר קלינגר עשו עבודה טובה הקיץ. הבוס הצליח להשאיר את רוב השחקנים. את אלה שעזבו לא ניתן היה להשאיר, למעט אחד. קלינגר הביא מחליפים ראויים, שמביאים איכויות חדשות, אך גם חלקים שחסרים במשחק שלהם. כדי להשלים את הפאזל צריך להביא קיצוני קלאסי. שמו של מתן חוזז עלה בימים האחרונים ומדובר בדיוק בסוג השחקן הזה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *