מבזקים
בית / קריות / ספורט קריות / מתקן קיקבוקסינג לאימון המוני הוקם בקריית ביאליק

מתקן קיקבוקסינג לאימון המוני הוקם בקריית ביאליק

מתקן קיקבוקסינג בקרית ביאליק
מתקן קיקבוקסינג בקרית ביאליק (צילום: טלי צפדיה)

מי שטייל בשבת בשדרה, נגלה לעיניו מראה מרהיב: תלמידי חוג הקארטה "שוטוקאן ריו" נהנו מאימון לא שיגרתי , מחוץ לאולם האימונים הרגיל. כפי שידוע, קיקבוקס הוא אומנות לחימה הכוללת מכות ידיים ורגליים, המגיע מהאגרוף התאילנדי שהיא אומנות הלחימה הנפוצה מהמזרח ופופולרית כיום בזירת האגרוף ברחבי העולם. האימון אנרגטי במיוחד ודורש כוח מתפרץ של מערכת השרירים המשתתפת בכל אגרוף או בעיטה, חשוב כי טכניקת האימון תתבצע בצורה הבטוחה ביותר. אחד היתרונות הבולטים בספורט זה הוא כי ניתן לבצעו בכל מקום : בבית וגם בפארקים ציבוריים.

תלמידי חוג הקארטה קינחו בארוחה קלה סביב השולחנות האבירים הממוקמות בסמוך בסוף האימון המהנה. ראש העירייה אלי דוקורסקי:" אני שמח כי נעשה שימוש יעיל וחיובי במתקני הקיקבוקסינג שהוצבו בטיילת בן גוריון היפה לרווחת תושבי העיר וסביבתה, אימון הקיקבוקס בשטח הפתוח עוזר להוצאת אגרסיות ותורם לרוגע פנימי שנוצר עם הזמן, בואו לנסות וליהנות."

אחת מתושבת העיר, טלי צפדיה, שאחד מבניה משתתף בחוג הקארטה ציינה : "הגיעו גם מתאמנים מבית אבא חושי בחיפה וכולם החמיאו על האווירה המדהימה בטיילת! אחת המתאמנות אמרה שזה מזכיר לה את השדרות ביפן,שם יש כל יום אימונים המונים. איזו גאווה לעירינו".

 

בדוק גם

אלי דוקורסקי, ראש עיריית קרית ביאליק (צילום: דורון גולן)

המצפון של דוקורסקי, הסירוב של הפולנים

ראש העיר קריית ביאליק טס עם משלחת תלמידי אורט לעיר רדומסקו בפולין אך דחה את בקשת הפולנים לשנות את נאומו כחלק מהמסע  

asaaf 01

איך משתלטים על עיר במינימום מאמץ

אוניברסלי/אסף רביץ זהו, שבוע הדרבים שם חותמת סופית: זאת עונה היסטורית של הפועל חיפה. בלי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *