בית / קריות / חדשות קריות / מופז: "השמאל חסר ניסיון והימין חסר אחריות"

מופז: "השמאל חסר ניסיון והימין חסר אחריות"

יו"ר מפלגת קדימה, רא"ל שאול מופז ביקר היום (שלישי, 12:30) בצהריים, בקלפי בבית הספר הבונים בקרית ביאליק. מצעד הפוליטיקאים לקרית ביאליק מרשים ביותר.  דקות אחרי ביקורו של מופז הגיע גם יו"ר מפלגת יש עתיד יאיר לפיד.
מופז  היה מלווה באנשיו הבכירים; ראש עיריית עכו שמעון לנקרי וחבר מועצת העיר קרית ביאליק ויו"ר מטה קדימה בעיר צביקה ברקאי. השלושה עברו ולחצו ידיים לתושבים, ומופז נראה מחויך.  בבוקר הצביע מופז בקלפי שליד ביתו בכוכב יאיר.

מופז מסייר בקרית ביאליק

לבלינקר מסר: "היום הזה חשוב מאוד למדינת ישראל. אנחנו בטוחים שקדימה תביא תוצאה טובה בבחירות. מי שרוצה לבחור בביטחון, בניסיון ובשיקול דעת צריך להצביע קדימה. השמאל הוא חסר ניסיון והימין חסר אחריות. קדימה היא מפלגת מרכז אמיתית שתהיה הפתעת הבחירות. מי שרוצה להיות שותף להפתעת הבחירות מוזמן להצביע כן לקדימה.

אורית מופז אשתו של שאול: "עניתי להרבה סמסמים וטלפונים של אנשים שרוצים לראות את שאול בכנסת הבאה. ההרגשה שלנו היא טובה ואנו מאמינים בצדקת הדרך. שאול הוא איש עשייה אמיתי ואנו מאמינים שיש לו מה לתרום למדינת ישראל. אנחנו מאמינים במה שאנחנו עושים ובאמת שלנו". מופז צפוי לבקר בקלפיות נוספות בכל הארץ. 

מופז והעיתונאית רותם כבסה (צילום: עצמי)

צילומים: רותם כבסה

בדוק גם

מתנה לרכב. צילום: רוח חדשה במוצקין

הפסד לצורי: ועדת הבחירות אישרה לציקי לחלק צלונים עם תמונתו

ועדת הבחירות האזורית חיפה החליטה כי הצלונים לחלונות מכוניות שחולקו על ידי תנועת רוח חדשה …

נחום מזוז. צילום: דורון גולן

קרית מוצקין: יו"ר ועדת התחבורה התפטר במחאה על אי כינוס הוועדה

יו"ר ועדת התחבורה בקרית מוצקין וחבר מועצת העיר, נחום מזוז, הפתיע את חברי מועצת העיר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *