יום שלישי , דצמבר 18 2018
בית / קריות / פנאי קריות / מגדלי אזריאלי
יוסי אזריאל (צילום: הילה מלמד)
יוסי אזריאל (צילום: הילה מלמד)

מגדלי אזריאלי

יוסי אזריאל נבחר השבוע לתפקיד יו"ר הוועדה לתכנון ובנייה קריות, זאת לאחר שאף ראש עירייה מהקריות לא התמודד והוא היחיד שהגיש את מועמדותו. "אני רציתי את התפקיד ואף אחד אחר לא רצה", אמר השבוע אזריאל, "רציתי את התפקיד, כי באופי שלי, אני טיפוס שרוצה ללמוד כל הזמן".

"אנטרל את עצמי"
אזריאל, משמש סגן ומ"מ ראש עיריית קרית ביאליק אלי דוקורסקי. מיום ראשון הקרוב הוא גם יעמוד בראש הוועדה לתכנון ובניה קריות, בה חברות הקריות ביאליק, מוצקין וים. אזריאל יחליף את היו"ר היוצא, שמואל סיסו, שפרש לפני כחודשיים מתפקידו כראש עיריית קרית ים.

הוועדה, הכוללת 17 חברים, מורכבת מראשי הערים ומחברי מועצה. המינוי המקצועי היחידי שיש בוועדה הוא מהנדס הוועדה משה יבין. על השאלה, איך הוא מתכוון לתמרן בין תפקידו כסגן ראש עירייה לבין תפקידו החדש, אומר אזריאל: "אנטרל את עצמי באותו האופן בו אני מנטרל את עצמי בתפקיד הסגן. ברור שאני איש פוליטי וברור שיגיעו למשרדי הוועדה תושבים שאני מכיר מקרית ביאליק. מבחינת חברי הוועדה, אני חבר בוועדה כבר עשר שנים וראשי הערים עובדים בהרמוניה. יש איזה הסכם לא כתוב בין ראשי הערים, שכל עיר קובעת לעצמה את מדיניות הבנייה שלה והכל בכפוף לחוקי התכנון והבנייה. ראשי הערים לא מתערבים אחד לשני באופי הבנייה ואני בטוח שזה יישמר, אין יריבות ואין התערבות. כל אחד והבנייה שלו בעיר וזה מסתדר עם הוועדה".

» לסיפור המלא, עברו למהדורה הדיגיטלית של עיתון "הד הקריות"

יוסי אזריאל (צילום: הילה מלמד)
יוסי אזריאל (צילום: הילה מלמד)

בדוק גם

יצאו צדיקים. צוות השיטור העירוני (צילום: עיריית קרית ביאליק)

החתול שגרם לשיטור העירוני לעבוד באמצע הלילה

במהלך הלילה האחרון התקבלה במוקד העירוני של קרית ביאליק שיחת טלפון, שבישרה על חתול שתקוע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *