יום רביעי , דצמבר 19 2018
בית / קריות / ספורט קריות / לזכרו של רועי גליק
רועי גליק
רועי גליק ז"ל (צילום: משפחתי)

לזכרו של רועי גליק

שבועות רבים של הכנות הגיעו בימים אלה לסיומם. מחר, מוצאי שבת, בשעה 18:30 יתקיים באולם הספורט על שם דני ז"ק: רחוב דפנה 56 בקרית ביאליק ערב כדורסל מרגש לזכרו של רועי גליק.

במהלך הערב יתקיים טקס לזכרו של רועי, כמן כן תתקיים תחרות שלשות ומופע הטבעות. בחלק המרכזי של הערב יתקיים משחק בין נבחרת בית הספר והחברים של רועי מול כוכבי אורט קרית ביאליק לדורותיהם. אמורים להשתתף במשחק: מאיר טפירו, שמוליק ברנר, יניב זלוף, ליאור שגב, אילן נניקשוילי, דגן יבזורי, זיו תבור, יגאל אמויאל, אלון מרלי ועוד שחקנים מצוינים.

רועי גליק
רועי גליק ז"ל (צילום: משפחתי)

שמוליק ברנר, חברו הטוב של רועי מתרגש לקראת האירוע: "בוודאי שאגיע, זה חשוב למשפחה, חשוב לי מאוד, וחשוב לחברים שהשם של רועי יהיה קשור לאורט קרית ביאליק, כי מה שאפיין את רועי זה האהבה לספורט והשאיפה למצוינות. אני שמח מאוד שזה קורה. הדבר שהכי בלט אצל רועי היה האופי שלו, היום אחרי שעברתי הרבה בכדורסל, אני יכול לומר שאין הרבה שחקנים עם רמת מחויבות, השקעה ורצינות כפי שהיה לרועי. הוא היה מאוד מיוחד".

כל מי שהכיר את רועי ומוקירי זכרו, החברים מבית הספר ומהקבוצות, המורים והמאמנים, וכל מי שמקורב לאורט ביאליק, למכבי ביאליק ולכדורסל בקריה מוזמנים לבוא להשתתף באירוע.

בדוק גם

קריטריון לאירופה. איתן יודשקין צילום: נחום סגל

הישג מצוין ליודשקין

שחיין מכבי ביאליק קבע תוצאה של 2:14:86 במשחה 200 חזה והבטיח את מקומו באליפות אירופה לבוגרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *