מבזקים
בית / קריות / חדשות קריות / לאן נעלמה תחנת האוטובוס בגבעת הרקפות?

לאן נעלמה תחנת האוטובוס בגבעת הרקפות?

תחנת אוטובוס
אין הוראה לעצור. תחנת אוטובוס (צילום אילוסטרציה: פאנתרמדיה)

קשישים תושבי גבעת הרקפות התעוררו בוקר אחד בחודש אפריל וגילו שתחנת האוטובוס ברחוב היקינטון נעלמה. התברר כי התחנה בוטלה ולדברי הקשישים הם לא קיבלו תשובה חד משמעית בנושא. באחד מימי חודש אפריל הלכה ציפורה אברהם לכיוון תחנת האוטובוס הממוקמת בסמוך לביתה ברחוב היקינטון. להפתעתה הרבה גילתה כי התחנה נעלמה ונאלצה ללכת לתחנה ברחוב אחר.

"שאלתי את הנהג לאן נעלמה תחנת האוטובוס והוא אמר שזה באחריות העירייה, שאחד התושבים התלונן שהאוטובוס מרעיש לו".

לדברי אברהם, רוב תושבי השכונה הנעזרים בקווי התחבורה הציבורית הם קשישים. "פניתי לעירייה ושאלתי אם על כל תושב שיתלונן יורידו תחנה. בעירייה אמרו לי שזו לא הסיבה לביטול התחנה, אבל הם יעבירו את התחנה למקום אחר", אמרה אברהם. לפני מספר שבועות הוצבה תחנה ברחוב יקינטון, אך במיקום אחר מהתחנה הקודמת. "בינתיים התחנה היא רק לראווה והנהגים לא עוצרים בה. שאלתי מספר נהגים מדוע הם לא עוצרים בתחנה החדשה וכולם אמרו לי שעדיין לא קיבלו הוראה לעצור בה. בינתיים אנחנו נסחבים לתחנות אחרות. הרבה מאוד קשישים מתלוננים על זה.

התחנה עומדת בתחילת רחוב יקינטון ללא שימוש. למה? הרי מדובר בכספי ציבור. מפליא אותי שאלי דוקורסקי לא תומך בגמלאים כמו שהבטיח, אבל לא קיבלתי תשובה".

מעיריית קרית ביאליק נמסר בתגובה: "העירייה הגישה למשרד התחבורה בקשה למקם תחנת אוטובוס בגבעת הרקפות ומתקיימים דיונים ובירורים בנושא. אנו מניחים כי בחודש הקרוב יוסדר הנושא".

בדוק גם

כיכר הים. צילום: דוברות העירייה

רצועת החוף בקרית ים ממשיכה להתפתח

כחלק מהתוכנית העירונית של קרית ים לפיתוח רצועת החוף והשער העירוני אל הים, הושלמה השבוע …

חידון יישובי בקרית מוצקין. צילום: ניר שטיינברג

בית הספר מצפה זכה בחידון בנושא 70 למדינת ישראל

חידון הגמר היישובי לבתי הספר היסודיים בקרית מוצקין בנושא "70 למדינת ישראל", התקיים השבוע בהיכל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *