בית / קריות / חדשות קריות / התעוררות

התעוררות

כששמואל מאיס, בן 42, למד בבית הספר היסודי קדימה בקרית ביאליק, באחד הימים המורה משכה לו באוזן ואמרה לו: "לא ייצא ממך כלום".

שלושה עשורים אחרי, הוא איש עסקים בעל כמה חברות, שמתגורר עדיין בקרית ביאליק ועכשיו, אחרי שכבר הוכיח לכולם שכסף כן גדל על העצים, הוא רוצה שכולם יידעו שאפשר גם אחרת ובעיקר הוא רוצה להעיר את בעלי העסקים בצפון, להחדיר בהם את רוח הניצחון והגיבוש כדי שיבינו שגם בצפון הם יכולים לנצח.

ואת זה הוא מתכוון לעשות עם הפורום למנהיגות העתיד, הפועל בשיתוף ותמיכת "עומר תקשורת", שהוא עומד בראשו ואותו הקים במסגרת תפקידו כחבר הנהלה בלשכת התעשייה והמסחר של חיפה והצפון.

כפי שפורסם לראשונה במדור עסקים של עיתון "הד הקריות", הפורום החליט לבחור קבוצה של מנהלים, ללוות אותם ולהעניק להם כלים להצלחה. להפוך אותם למנהיגים. "אפשר להגיע בחיים לאפקטיביות גדולה יותר ממה שחושבים", אומר מאיס, "אנשים מתמקדים במשימות לא חיוניות, וכשאני הבנתי את זה יצאתי לדרך מעניינת בקריירה שלי. אני לא מתעסק בשטויות, רק בדברים החשובים באמת".

עברו לעיתון הד הקריות כדי לקרא את הכתבה המלאה

שמואל מאיס (צילום: קארין לגונן שמר)
שמואל מאיס (צילום: קארין לגונן שמר)


בדוק גם

כוויות ברגליים. צילום מתוך תיק התביעה

תביעה נגד גן ילדים שבו תינוק ניכווה ממים רותחים ברגליו

לבית משפט השלום בקריות הוגש כתב תביעה נגד גן ילדים פרטי בקריות בעקבות מקרה שבו …

הפגנת הורים במעון נעמת קרית ים. צילום: דורון גולן

הורים במעון בקרית ים: "גרמו לפגיעה נפשית ורגשית לילדים שלנו"

הורים  התאגדו השבוע מחוץ למעון בשכונת סביוני ים, תלו שלטים ומחו על פיטורי המטפלת הראשית, חודש לפני סיום השנה, על רקע אי הסכמות כספיות עם ההנהלה. לטענת ההורים, רובם נרשמו לשנה הבאה בשל העובדה שרשת המתנ"סים פרסמה את אותה מטפלת ולאחר שפוטרה, נאלצו לנדוד לשכונות חדשות בחיפוש אחר גן הולם לילדיהם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *