יום שני , ספטמבר 24 2018
בית / קריות / חדשות קריות / הותקנה מערכת לאיתור חנייה בקריון

הותקנה מערכת לאיתור חנייה בקריון

הותקנה מערכת לאיתור חנייה בקריון, לנוחיות הלקוחות. הקריון בקרית ביאליק, מקבוצת קניוני מליסרון, אשר דורג לאחרונה במקום השני בדירוג הקניונים המצליחים בישראל של אתר "גלובס", והצליח גם לשמור על מעמדו זו השנה השנייה במקום הראשון, כקניון האטרקטיבי ביותר מנקודת הראות של הלקוחות, ממשיך לפעול למען נוחיות והנאת לקוחותיו.

חלק מהאסטרטגיה. הקריון (צילום אסף לוי)

בשבוע שעבר הותקנה בקריון מערכת לאיתור חנייה בחניון המערבי, מתחת לבתי הקולנוע. המערכת מראה אילו מקומות חנייה פנויים על ידי מנורות ירוקות המצויות מעל מקום החנייה, ואילו מקומות תפוסים על ידי מנורות אדומות, כך שניתן יהיה לזהות ממרחק מקומות חנייה פנויים. עלות המערכת מוערכת בכ- 300 אלף שקלים. מהנהלת הקריון נמסר כי כבר ובחודשים הקרובים תותקן מערכת נוספת בחניון הדרומי.

מנכ"ל הקריון דודו שגיא: "הקריון ממשיך להשביח את הנוחיות של לקוחותיו. המערכת לאיתור חנייה הינה רק נדבך אחד מהאסטרטגיה של הקניון, אשר שמה במרכז חווית קניה אולטימטיבית המעניקה ערך בכל פרמטר אפשרי ללקוחות הקריון".

 

בדוק גם

עומר זוהר. צילום: דורון גולן

"להיות ראש עיר זו שליחות שהייתי רוצה לעשות"

תחילת הדרך בעיתונות, העבודה במשרדי הממשלה, התקף הלב שחטף בגיל 32, הנישואים, ההורות לארבעה ילדים, החזרה לקרית מוצקין לחיקו האוהב של ראש העירייה חיים צורי והתוכניות לעתיד. עומר זוהר פותח את הלב ומתוודה: "חרטה אחת שלי היא שעד היום לא מצאתי את היכולת לשבת עם אבא שלי ולהגיד לו כמה אני אוהב ומעריך אותו"

פרגולה פיסולית. צילום: דוברות העירייה

הושלם פרויקט שיפוץ רחבת הזכרון בקרית ביאליק

הצללה ייחודית המזכירה בצורתה כיפות הותקנה בשבוע האחרון ברחבת הזיכרון בשדרות ירושלים בקרית ביאליק. בכך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *