מבזקים
בית / קריות / ספורט קריות / הוקי גלגיליות: מועדון ביאליק עלה לפיינל פור

הוקי גלגיליות: מועדון ביאליק עלה לפיינל פור

מועדון הוקי גלגיליות קרית ביאליק נמצא בשנים האחרונות במגמת עלייה מתמדת. בעוד חודש תנסה הקבוצה לעשות היסטוריה ולהביא את גביע המדינה לקריה.
מועדון הוקי גלגליות קרית ביאליק הבטיח בשבוע שעבר את השתתפותו במשחק חצי גמר גביע המדינה לאחר שסיים את השלב המוקדם, שחולק לבתים של ארבע קבוצות בכל בית, במקום הראשון.

במשחק המכריע של שלב הבתים גברו חניכיו של המאמן/שחקן עופר אלקין על מועדון היוגב בתוצאה 6:7. זה היה ניצחון גדול ומפתיע על קבוצה איכותית ופייבוריטית לעלייה מהבית הזה לשלב חצי הגמר. קבוצת היוגב גברה השנה פעמיים על הקבוצה מביאליק, ואולם במאני טיים הצליחה ביאליק להתעלות ולנצח.

בשנים האחרונות חלה התקדמות דרמטית במועדון ביאליק וההצלחה העונה משקפת את ההתקדמות הגדולה. עכשיו קיבלו השחקנים תיאבון והשאיפה שלהם היא להביא את הגביע לביאליק. כובשי השערים במשחק נגד היוגב: אמיר אלפסי 4, שון קורלנד, מייק קורלנד ועופר אלקין 1 כ"א.

משחקי חצי הגמר והגמר יתקיימו בעוד חודש בנופית – חצי הגמר ביום שישי 24.5 והגמר יתקיים למחרת. משחק הגמר יועבר בשידור ישיר בערוץ הספורט. מארגני האירוע מצפים להגעה של כ-500 צופים. שרת הספורט לימור ליבנת הוזמנה לאירוע, גם ראש עירית קרית ביאליק, אלי דוקורסקי, שתומך בקבוצה, הוזמן להגיע למשחקים.

עופר אלקין (מאמן), דור בן שבת, שון קורלנד (קפטן), דמיאן לירמן, מייק קורלנד, אמיר אלפסי, יסאק צ'רטקוף, אופיר בליצבלאו, לאון קורלנד (מנהל קבוצה). שוערים מימין: שוורצמן רועי, גלייבר אלעד ואיתמר פלאט.

נבחרת הוקי גלגיליות
המשימה: להביא את גביע המדינה הביתה (צילום: אלה גלייבר)

בדוק גם

אלי דוקורסקי, ראש עיריית קרית ביאליק (צילום: דורון גולן)

המצפון של דוקורסקי, הסירוב של הפולנים

ראש העיר קריית ביאליק טס עם משלחת תלמידי אורט לעיר רדומסקו בפולין אך דחה את בקשת הפולנים לשנות את נאומו כחלק מהמסע  

asaaf 01

איך משתלטים על עיר במינימום מאמץ

אוניברסלי/אסף רביץ זהו, שבוע הדרבים שם חותמת סופית: זאת עונה היסטורית של הפועל חיפה. בלי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *