יום שישי , ספטמבר 21 2018
בית / קריות / ספורט קריות / הוקי גלגיליות: מועדון ביאליק עלה לפיינל פור

הוקי גלגיליות: מועדון ביאליק עלה לפיינל פור

מועדון הוקי גלגיליות קרית ביאליק נמצא בשנים האחרונות במגמת עלייה מתמדת. בעוד חודש תנסה הקבוצה לעשות היסטוריה ולהביא את גביע המדינה לקריה.
מועדון הוקי גלגליות קרית ביאליק הבטיח בשבוע שעבר את השתתפותו במשחק חצי גמר גביע המדינה לאחר שסיים את השלב המוקדם, שחולק לבתים של ארבע קבוצות בכל בית, במקום הראשון.

במשחק המכריע של שלב הבתים גברו חניכיו של המאמן/שחקן עופר אלקין על מועדון היוגב בתוצאה 6:7. זה היה ניצחון גדול ומפתיע על קבוצה איכותית ופייבוריטית לעלייה מהבית הזה לשלב חצי הגמר. קבוצת היוגב גברה השנה פעמיים על הקבוצה מביאליק, ואולם במאני טיים הצליחה ביאליק להתעלות ולנצח.

בשנים האחרונות חלה התקדמות דרמטית במועדון ביאליק וההצלחה העונה משקפת את ההתקדמות הגדולה. עכשיו קיבלו השחקנים תיאבון והשאיפה שלהם היא להביא את הגביע לביאליק. כובשי השערים במשחק נגד היוגב: אמיר אלפסי 4, שון קורלנד, מייק קורלנד ועופר אלקין 1 כ"א.

משחקי חצי הגמר והגמר יתקיימו בעוד חודש בנופית – חצי הגמר ביום שישי 24.5 והגמר יתקיים למחרת. משחק הגמר יועבר בשידור ישיר בערוץ הספורט. מארגני האירוע מצפים להגעה של כ-500 צופים. שרת הספורט לימור ליבנת הוזמנה לאירוע, גם ראש עירית קרית ביאליק, אלי דוקורסקי, שתומך בקבוצה, הוזמן להגיע למשחקים.

עופר אלקין (מאמן), דור בן שבת, שון קורלנד (קפטן), דמיאן לירמן, מייק קורלנד, אמיר אלפסי, יסאק צ'רטקוף, אופיר בליצבלאו, לאון קורלנד (מנהל קבוצה). שוערים מימין: שוורצמן רועי, גלייבר אלעד ואיתמר פלאט.

נבחרת הוקי גלגיליות
המשימה: להביא את גביע המדינה הביתה (צילום: אלה גלייבר)

בדוק גם

הוכיח שהוא היום מספר 1. גיא חיימוב

ללא הגבלת זרים

המשחקים של הנבחרת בשישי שעבר באלבניה, וביום שלישי באירלנד, עם מאמן זר חדש, לא הביאו איתם בשורות גדולות. למדנו שגם אנדי הרצוג הוא לא קוסם, כמו קודמיו, והוא בטח לא אשם בחוליים של הכדורגל הישראלי. כל זמן שלא ישקיעו כאן במאמני הילדים, לא נתקדם, ועוד פתרון - שאף אחד לא רוצה - לפתוח את השוק לשחקנים זרים

להחתים "לכל החיים". מקסים פלקושצ'נקו צילומים: אדריאן הרבשטיין

חותמת סופית על קיץ מצויין

בגדול יואב כץ וניר קלינגר עשו עבודה טובה הקיץ. הבוס הצליח להשאיר את רוב השחקנים. את אלה שעזבו לא ניתן היה להשאיר, למעט אחד. קלינגר הביא מחליפים ראויים, שמביאים איכויות חדשות, אך גם חלקים שחסרים במשחק שלהם. כדי להשלים את הפאזל צריך להביא קיצוני קלאסי. שמו של מתן חוזז עלה בימים האחרונים ומדובר בדיוק בסוג השחקן הזה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *