בית / קריות / חדשות קריות / דוקורסקי מונה לנציג העיריות ביחידה לרישוי מפעלים ביטחוניים

דוקורסקי מונה לנציג העיריות ביחידה לרישוי מפעלים ביטחוניים

אלי דוקורסקי (צילום: באדיבות העירייה)
אלי דוקורסקי (צילום: באדיבות העירייה)

שר הפנים גדעון סער מינה את ראש עיריית קריית ביאליק, אלי דוקורסקי, כנציג הרשויות המקומיות ביחידה לרישוי מפעלים ביטחוניים. היחידה לרישוי מפעלים בטחוניים נועדה להבטיח את קיום מטרות חוק רישוי עסקים במפעלים הביטחוניים. דבר זה נעשה בגישה של מניעה והיערכות למצבי חירום, על בסיס הסמכויות הניתנות בחוק, במסגרת תהליכי הרישוי והפיקוח, ותוך מימוש היכולת המקצועית של משרדי הממשלה, יחד עם פיתוח יכולת ייחודית לפי הצורך.

היחידה עוסקת במתן רישיונות להפעלת מפעלים ומתקנים ביטחוניים דוגמת רפא"ל ותפקידה לבחון סוגיות בתחום איכות הסביבה, בריאות העובדים והסביבה, בריאות הציבור, שלום הציבור, סידורי כבאות, דיני התכנון והבניה וביטחון המדינה. חברי הוועדה חייבים להיות בעלי סיווג בטחוני גבוה.

ביחידה לרישוי מפעלים ביטחוניים מכהנים לצד נציג הרשויות המקומיות נציגי משרדי ממשלה ומערכת הביטחון. דוקורסקי, כאמור, ישמש כנציג הרשויות המקומיות ברחבי הארץ.

דוקורסקי: "כראש עיר מאזור הקריות והמפרץ, הנושא נוגע מאוד לתושבי האזור ואפעל לשמור על האינטרסים של התושבים כאן. בכוונתי להביא את דברן של הרשויות המקומיות בפני מליאת היחידה לרישוי מפעלים ביטחוניים בהקשר למפעלים ביטחוניים המצויים בתחומן."

 

 

בדוק גם

הקריה הגדולה ביותר היא גם הצעירה ביותר

נתוני תשלום קצבאות אזרח ותיק, המוכרות גם בשם קצבאות זקנה, מראים כי בקריות מתגוררים הכי …

רפאל

האם קרית מוצקין תהנה מהארנונה של רפא"ל?

חברי מועצת העיר בקרית מוצקין למדו מהתקשורת על החלטת וועדת הגבולות של משרד הפנים, לשייך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *