בית / קריות / ספורט קריות / ביום שלישי 10.10, מסע אופניים בקרית ביאליק לזכרה של יעל ברק

ביום שלישי 10.10, מסע אופניים בקרית ביאליק לזכרה של יעל ברק

שבוע ימים נותר למסע האופניים, “סובו קרית ביאליק והקיפוה״, לזכרה של תושבת העיר יעל ברק ז״ל, שנפטרה ביולי 2016 ממחלה קשה. כחלק ממסורת רבת שנים של אירועים עממיים וססגוניים, כדוגמת צעדת קרית ביאליק, מירוץ קרית ביאליק ומירוץ הלילה, יתקיים בחול המועד סוכות, יום שלישי 10.10.17 מסע האופניים המסורתי, בהובלת ראש העיר, אלי דוקורסקי, המשנה שלו, יוסי דואק, ומחזיקת תיק הספורט, מזי שניידר, ובחסות הקריון, חברת הבנייה “גלבוע״ והעיתונים: “חדשות הקריות״ ו״הד הקריות״. ההשתתפות חינם ואין צורך בהרשמה מוקדמת. כל משתתף יקבל תעודה.

מסע האופניים התקיים בפעם האחרונה בקריה לפני שנה וחצי, בהשתתפות אלפי תושבים ומשפחות, שהיו רכובים על אופניים ומצוידים בשלל אמצעי בטיחות. המסע יכלול מסלול עממי למרחק 10 ק״מ, בו יוכלו להשתתף ילדים (מגיל 6), בני נוער ומבוגרים. מסלול נוסף, שיתקיים על שטח מישורי, יהיה באורך 7 ק״מ, ובו יוכלו ליטול חלק ילדים עד גיל 6 והוריהם. הזינוק יהיה מפארק “לב העיר״ (גן החיות לשעבר) שברח׳ האצ״ל, בשעה 17:00. בסיום ההפנינג ייהנו הילדים מלונה פארק ענק בחינם, שיכלול מתנפחים, הפעלות וכיסאות מעופפים.

דוקורסקי ודואק: מסע אופניים מסורתי עם אלפי רוכבים (צילום: עיריית קרית ביאליק)
דוקורסקי ודואק: מסע אופניים מסורתי עם אלפי רוכבים (צילום: עיריית קרית ביאליק)

יעל ברק ז״ל, שמסע האופניים יתקיים לזכרה, לקתה במחלת הסרטן, בו נלחמה בגבורה רבה, והלכה לעולמה בטרם מלאו לה 46 שנה. מסע האופניים ייערך ברוח הערכים שהיו כה חשובים לה, לעסוק בפעילות ספורטיבית, לטפח את הבריאות ולבלות עם המשפחה בכל רגע פנוי.

ארגון מסע האופניים הוטל על כתפיו של המשנה לראש העיר, יוסי דואק, שהפך במהלך עשרות השנים לבר סמכא, בכל הקשור לאירועי ספורט גדולים.

ראש העירייה, אלי דוקורסקי: “קרית ביאליק הינה עיר המקדשת את הפעילות הספורטיבית, חיים בריאים ובילויים משפחתיים, דברים שהיו חשובים ליעל ברק ז״ל. אני מזמין את תושבי הקריות להצטרף להפנינג וליהנות מפעילות נעימה ובריאה, כמו גם מזמן איכות עם המשפחה״.

מנהל האירוע, המשנה לראש העיר, יוסי דואק: “מדובר בפעילות ספורטיבית לכל המשפחה וזאת שעתה היפה של קרית ביאליק. אנו מצפים לאלפי רוכבים והתארגנו בהתאם״.

בדוק גם

הוכיח שהוא היום מספר 1. גיא חיימוב

ללא הגבלת זרים

המשחקים של הנבחרת בשישי שעבר באלבניה, וביום שלישי באירלנד, עם מאמן זר חדש, לא הביאו איתם בשורות גדולות. למדנו שגם אנדי הרצוג הוא לא קוסם, כמו קודמיו, והוא בטח לא אשם בחוליים של הכדורגל הישראלי. כל זמן שלא ישקיעו כאן במאמני הילדים, לא נתקדם, ועוד פתרון - שאף אחד לא רוצה - לפתוח את השוק לשחקנים זרים

להחתים "לכל החיים". מקסים פלקושצ'נקו צילומים: אדריאן הרבשטיין

חותמת סופית על קיץ מצויין

בגדול יואב כץ וניר קלינגר עשו עבודה טובה הקיץ. הבוס הצליח להשאיר את רוב השחקנים. את אלה שעזבו לא ניתן היה להשאיר, למעט אחד. קלינגר הביא מחליפים ראויים, שמביאים איכויות חדשות, אך גם חלקים שחסרים במשחק שלהם. כדי להשלים את הפאזל צריך להביא קיצוני קלאסי. שמו של מתן חוזז עלה בימים האחרונים ומדובר בדיוק בסוג השחקן הזה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *