יום שני , ינואר 21 2019
בית / דעות / אילו היית ראש עיר מה היית עושה?
גל הדרי (צילום: עצמי)
גל הדרי (צילום: עצמי)

אילו היית ראש עיר מה היית עושה?

חינוך: "אקדם פתיחת מכללה אקדמית, הוספת תוכניות לעידוד מצטיינים. אמשיך את היזמה להעסקת סטודנטים תושבי העיר, לתגבור תלמידים במקצועות הליבה בבתי הספר בעיר, כל זה לצד פיתוח החינוך הלא פורמלי, תנועות נוער וחינוך לערכים".

הייטק וטכנולוגיה. גל הדרי (צילום: עצמי)

תחבורה: "הייתי דואג לשיפור התשתיות, שיקום וריבוד כבישים מרכזיים בעיר, תוך שימת דגש על בטיחות וגיהות בדרכים על ידי תגבור החינוך התעבורתי לצעירים".

תעסוקה: "הייתי דואג לפיתוח אזור התעשייה בעיר, והפיכתו למרכז הייטק וטכנולוגיה לפי מודל יקנעם או מת"מ. הייתי מעודד עסקים קטנים ובינוניים".

מיסים: "בזכות עידוד התעסוקה שציינתי בסעיף הקודם, עסקים חדשים יפתחו וכך יתאפשר שלא להכביד על התושבים במיסים בזכות קבלת תגמולים בגין מקורות ההכנסה החדשים".

חזות העיר: "שיפור הניקיון במרכזים המסחריים וברחובות העיר".

שיווק העיר: "אני מאמין שלאחר השקעה משמעותית בפיתוח מרכז הייטק וטכנולוגיה, העיר תזכה להכרה כעיר שכדאי לחיות בה. אני מתחייב שלא אבזבז מיליוני שקלים עבור פרסום ומיתוג העיר".

ספורט: "בילדותי היו בעיר מגרשי ספורט רבים פתוחים, אני הייתי דואג לפתיחת מגרשי ספורט נוספים ותמיכה בספורט העממי למען עידוד אורח חיים בריא ושמירה על איכות חיים".

רווחה: "אדאג למענה אישי לכל מי שזקוק לעזרה, העירייה לא תשאיר אף אחד מאחור, נבצע זאת על ידי הפעלת סטודנטים בעזרה בפעילויות יומיומיות לקשישים וניצולי שואה. אדאג לתמיכה נוספת ולעזרה כלכלית למשפחות חד-הוריות".

מדור ראש העיר מתפרסם ביום שישי בהד הקריות

בדוק גם

יצאו צדיקים. צוות השיטור העירוני (צילום: עיריית קרית ביאליק)

החתול שגרם לשיטור העירוני לעבוד באמצע הלילה

במהלך הלילה האחרון התקבלה במוקד העירוני של קרית ביאליק שיחת טלפון, שבישרה על חתול שתקוע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *