מבזקים
בית / קריות / ספורט קריות / אורט ביאליק תשתתף באליפות העולם בשחייה

אורט ביאליק תשתתף באליפות העולם בשחייה

בשורה טובה לאורט קרית ביאליק. השבוע התקשר סגן המפקח הארצי על החינוך הגופני, עופר שמעוני, אל מנהלת נבחרת השחייה של בית הספר, רותי רביץ, והודיע כי יש אפשרות לצרף את נבחרת בית הספר לאליפות העולם שתתקיים בארץ, למרות שהנבחרת סיימה את התחרות הארצית במקום השני.

למעשה התחרות מיועדת אך ורק לאלופות בתי הספר במדינות המשתתפות באליפות העולם, ואולם למדינה המארחת יש זכות, במידה ויש אפשרות, או צורך, לצרף עוד קבוצה. יצוין כי בתחרות הארצית סיימה אורט ביאליק במקום השני, אחרי תיכון עומר, והיא הפסידה את המקום הראשון בפער מזערי של ארבע נקודות בלבד.

 

שחייה ביאליק
מחפשים נקמה ספורטיבית. נבחרת השחייה של אורט ביאליק (משמאל) צילום: רותי רביץ

שמעוני, שממונה גם על התחרויות הבינלאומיות בפיקוח הארצי, ציין כי לנבחרת אורט ביאליק יש את הזכות לבחור והיא לא חייבת להשתתף בתחרות. בהתייעצות שקיימו מנכ"ל קרית חינוך, רמי פורת, מאמן הנבחרת, ערן גורל, ומנהלת הנבחרת, הוחלט להשתתף בתחרות, שתתקיים במכון וינגייט החל בתאריך 07.04.13 ותסתיים ב~12 באפריל.

נבחרת אורט ביאליק מורכבת משחייני מכבי קרית ביאליק, מאמן הנבחרת משמש גם בתפקיד המאמן הראשי של מכבי ביאליק וששת שחייני הנבחרת הם: גל בכר, עמית איציק, אלון צ'רנישב, עמרי לוי, עידן פרידברג ושוהם בינר.

בדוק גם

אלי דוקורסקי, ראש עיריית קרית ביאליק (צילום: דורון גולן)

המצפון של דוקורסקי, הסירוב של הפולנים

ראש העיר קריית ביאליק טס עם משלחת תלמידי אורט לעיר רדומסקו בפולין אך דחה את בקשת הפולנים לשנות את נאומו כחלק מהמסע  

asaaf 01

איך משתלטים על עיר במינימום מאמץ

אוניברסלי/אסף רביץ זהו, שבוע הדרבים שם חותמת סופית: זאת עונה היסטורית של הפועל חיפה. בלי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *