יום ראשון , ספטמבר 23 2018
בית / קריות / ספורט קריות / אורט ביאליק תשתתף באליפות העולם בשחייה

אורט ביאליק תשתתף באליפות העולם בשחייה

בשורה טובה לאורט קרית ביאליק. השבוע התקשר סגן המפקח הארצי על החינוך הגופני, עופר שמעוני, אל מנהלת נבחרת השחייה של בית הספר, רותי רביץ, והודיע כי יש אפשרות לצרף את נבחרת בית הספר לאליפות העולם שתתקיים בארץ, למרות שהנבחרת סיימה את התחרות הארצית במקום השני.

למעשה התחרות מיועדת אך ורק לאלופות בתי הספר במדינות המשתתפות באליפות העולם, ואולם למדינה המארחת יש זכות, במידה ויש אפשרות, או צורך, לצרף עוד קבוצה. יצוין כי בתחרות הארצית סיימה אורט ביאליק במקום השני, אחרי תיכון עומר, והיא הפסידה את המקום הראשון בפער מזערי של ארבע נקודות בלבד.

 

שחייה ביאליק
מחפשים נקמה ספורטיבית. נבחרת השחייה של אורט ביאליק (משמאל) צילום: רותי רביץ

שמעוני, שממונה גם על התחרויות הבינלאומיות בפיקוח הארצי, ציין כי לנבחרת אורט ביאליק יש את הזכות לבחור והיא לא חייבת להשתתף בתחרות. בהתייעצות שקיימו מנכ"ל קרית חינוך, רמי פורת, מאמן הנבחרת, ערן גורל, ומנהלת הנבחרת, הוחלט להשתתף בתחרות, שתתקיים במכון וינגייט החל בתאריך 07.04.13 ותסתיים ב~12 באפריל.

נבחרת אורט ביאליק מורכבת משחייני מכבי קרית ביאליק, מאמן הנבחרת משמש גם בתפקיד המאמן הראשי של מכבי ביאליק וששת שחייני הנבחרת הם: גל בכר, עמית איציק, אלון צ'רנישב, עמרי לוי, עידן פרידברג ושוהם בינר.

בדוק גם

הוכיח שהוא היום מספר 1. גיא חיימוב

ללא הגבלת זרים

המשחקים של הנבחרת בשישי שעבר באלבניה, וביום שלישי באירלנד, עם מאמן זר חדש, לא הביאו איתם בשורות גדולות. למדנו שגם אנדי הרצוג הוא לא קוסם, כמו קודמיו, והוא בטח לא אשם בחוליים של הכדורגל הישראלי. כל זמן שלא ישקיעו כאן במאמני הילדים, לא נתקדם, ועוד פתרון - שאף אחד לא רוצה - לפתוח את השוק לשחקנים זרים

להחתים "לכל החיים". מקסים פלקושצ'נקו צילומים: אדריאן הרבשטיין

חותמת סופית על קיץ מצויין

בגדול יואב כץ וניר קלינגר עשו עבודה טובה הקיץ. הבוס הצליח להשאיר את רוב השחקנים. את אלה שעזבו לא ניתן היה להשאיר, למעט אחד. קלינגר הביא מחליפים ראויים, שמביאים איכויות חדשות, אך גם חלקים שחסרים במשחק שלהם. כדי להשלים את הפאזל צריך להביא קיצוני קלאסי. שמו של מתן חוזז עלה בימים האחרונים ומדובר בדיוק בסוג השחקן הזה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *