יום שני , ספטמבר 24 2018
בית / קריות / חדשות קריות / אורט ביאליק זכה בפרס החינוך של רשת אורט

אורט ביאליק זכה בפרס החינוך של רשת אורט

בהכרזה על הפרס צוין שבית הספר אורט ביאליק ומנהלו, רמי פורת הצליחו בהתנעת המהלכים לקידום המואץ של בית הספר, על שילוב תלמידים בעלי צרכים מיוחדים ועל קבלת השונה, על שביעות רצונם של התלמידים והוריהם מבית הספר, על הישגים בבחינות הבגרות, במיוחד בהשגת תעודת בגרות איכותית, על הישגים בתחום הערכי וציוני עם אחוזי התגייסות הגבוהים לצה״ל.

מנכ"ל רשת אורט רמי פורת (צילום: אושרת שטיינברג- קרן)

בטקס שנערך בתל אביב העניקו את הפרס למנכ"ל בית הספר רמי פורת ראש העירייה אלי דוקורסקי ומנכ״ל אורט ישראל צבי פלג. מנכ״לית משרד החינוך, דלית שטאובר אמרה שלא בכדי אורט פיינשטיין זכה בפרס המכובד. זכייה זו מצטרפת לזכייתה של קרית ביאליק בפרס החינוך הארצי עליו הכריז שר החינוך גדעון סער.

דוקורסקי: ״ מערכת החינוך בקרית ביאליק יוצרת עתיד של הזדמנויות לבוגריה. בית הספר הוא ספינת הדגל החינוכית של רשת אורט ישראל ומקור גאווה לתושבי העיר ולרבבות תלמידיו ובוגריו. אני שמח כי השבנו לבית הספר את היוקרה והאיכויות להם ראויים תושבי קריית ביאליק".

בחודש הבא יקיימו העירייה ורשת אורט ערב הצדעה למורי בית הספר והצוות החינוכי ולחברי ועד ההורים לאור הזכייה בפרס היוקרתי של רשת אורט ישראל.

בדוק גם

עומר זוהר. צילום: דורון גולן

"להיות ראש עיר זו שליחות שהייתי רוצה לעשות"

תחילת הדרך בעיתונות, העבודה במשרדי הממשלה, התקף הלב שחטף בגיל 32, הנישואים, ההורות לארבעה ילדים, החזרה לקרית מוצקין לחיקו האוהב של ראש העירייה חיים צורי והתוכניות לעתיד. עומר זוהר פותח את הלב ומתוודה: "חרטה אחת שלי היא שעד היום לא מצאתי את היכולת לשבת עם אבא שלי ולהגיד לו כמה אני אוהב ומעריך אותו"

פרגולה פיסולית. צילום: דוברות העירייה

הושלם פרויקט שיפוץ רחבת הזכרון בקרית ביאליק

הצללה ייחודית המזכירה בצורתה כיפות הותקנה בשבוע האחרון ברחבת הזיכרון בשדרות ירושלים בקרית ביאליק. בכך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *