בית / קריות / חדשות קריות / קרית ביאליק: עובדי עירייה זומנו לחקירה ביחא"ה

קרית ביאליק: עובדי עירייה זומנו לחקירה ביחא"ה

היחידה הארצית לחקירות הונאה (יחא"ה) פשטה הבוקר (יום שני) על משרדי עיריית קרית ביאליק, אספה מסמכים ומספר עובדים בעירייה זומנו במיידי לחקירה במשרדי היחידה. ראש עיריית קרית ביאליק אלי דוקורסקי שהה היום בישיבות בירושלים.

בשעה 08:30 בבוקר נכנסו החוקרים למשרדים, ביקשו מסמכים רלוונטיים והעובדים שתפו עימם פעולה. על פי המידע יחא"ה מנהלת זה כשנתיים חקירה מקיפה בעיריית קרית ביאליק בעקבות תלונה שהגיש יו"ר ועד העובדים לשעבר יונה סופר. הפרשה נחשפה בשבוע שעבר לאחר שבכיר בעירייה נחקר במשך שעה וחצי ביחא"ה. עוד נודע כי לפני שמונה חודשים אף נחקרו מספר עובדים נוספים.

מקורב לסופר מספר הערב לבלינקר, כי סופר הגיש תלונה ביחא"ה לפני שלוש שנים ונחקר עשרות פעמים במשרדי היחידה בבת ים, והגיש לחוקרים ראיות והוכחות לתלונות שהגיש. 

מעיריית קרית ביאליק נמסר בתגובה: "העירייה משתפת פעולה באופן מלא עם המשטרה. אנו בטוחים כי המשטרה תבצע את מלאכתה החשובה במהרה ותביא סוף לסאגה שמקורה במתלונן יונה סופר. מאז שסיים את תפקידו בעירייה, הוא מחפש בכל דרך לפגוע בה ובעובדיה וממלאי תפקידים, בדרך של הגשת תלונות כוזבות".

 בתגובה לדברים אמר יונה סופר: "אני מנוע מלהתייחס או לדון בפרטי המקרה".  
ממשטרת ישראל נמסר בתגובה: "איננו מוסרים פרטים אודות חקירות המתנהלות ביאח"ה".

שותפה לכתיבה: הילה מלמד 

בדוק גם

"אני מקבל את גזר הדין בהכנעה". גבי בן גלים צילום ארכיון: נחום סגל

התיאטרון כבר לא שייך לבן גלים

25 שנה אחרי שהקים את התיאטרון הראשון בקריות, החליט בן גלים למכור את חלקו לשותפיו. "לכל דבר מגיע זמנו", הוא אומר "להד הקריות"

נגד שיימינג. צילום: דוברות העירייה

תלמידים בקרית ים יוצאים נגד תופעת ה"שיימינג"

בבית הספר אורים בקרית ים עלתה השבוע הפקה בלעדית וייחודית בשם "בלי חשבון" המעלה את …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *