יום ראשון , ספטמבר 23 2018
בית / קריות / חדשות קריות / תרבחו ותסעדו בקרית אתא

תרבחו ותסעדו בקרית אתא

חג הפסח השני בקרית אתא, צפוי להיות שמח וחם במיוחד: במסגרת חגיגות המימונה שיתקיימו ב- 12.4.15, תארח הקריה שלל של אומנים מהשורה הראשונה בינהם אייל גולן, מאור אדרי, דקלון וסגיב כהן, עמי אבו ולהקתו ועוד אומנים מקומיים.

בעיריית קרית אתא שמחים לספר, כי אירועי המימונה בקריה מושכים אליהם למעלה מ-15,000 חוגגים מדי שנה, ביניהם שרי ממשלה, ח"כים, אישי ציבור ותושבים רבים.

החג המתוק. שולחן מימונה (צילום: מיכל גילת)
החג המתוק. שולחן מימונה (צילום: מיכל גילת)

בעבר נערכו האירועים ביער ברנדס באזור התעשייה של העיר, אולם בשנתיים האחרונות, הוחלט, תוך התייעצות עם מפקדי תחנת זבולון, להעבירם לפארק הרצל הממוקם במרכז העיר ואשר בו נערכות גם חגיגות יום העצמאות.

בשל השינוי במיקום חגיגות המימונה, בעיריה מתכוונים להיערך בהתאם ויתאפשר שימוש במנגלים באזור מיוחד אשר יוקצה לכך בפארק והוא ישמש את התושבים אשר יגיעו לחגיגות. לנוחות תושבי העיר יופעלו הסעות בקו 63 אשר יאפשרו הגעה מהירה וללא צורך במציאת חניה באזור הפארק.

 

בדוק גם

(צילום: פוטוליה)

תושבי מוצקין, שימו לב: פייק סקר

היום (חמישי), החל משעות הבוקר, מקבלים תושבי קרית מוצקין שיחות טלפון אנונימיות, בהן הם מתבקשים לענות …

עומר זוהר. צילום: דורון גולן

"להיות ראש עיר זו שליחות שהייתי רוצה לעשות"

תחילת הדרך בעיתונות, העבודה במשרדי הממשלה, התקף הלב שחטף בגיל 32, הנישואים, ההורות לארבעה ילדים, החזרה לקרית מוצקין לחיקו האוהב של ראש העירייה חיים צורי והתוכניות לעתיד. עומר זוהר פותח את הלב ומתוודה: "חרטה אחת שלי היא שעד היום לא מצאתי את היכולת לשבת עם אבא שלי ולהגיד לו כמה אני אוהב ומעריך אותו"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *