בית / קריות / חדשות קריות / רשת כרמל אסתטיקס מגיעה לקרית אתא

רשת כרמל אסתטיקס מגיעה לקרית אתא

רשת כרמל אסתטיקס, פותחת מרפאה מרכזית בקומפלקס החדש של עזריאלי בקרית אתא. המרפאה תציע מכשור חדשני וצוות רופאים מקצועי שייתן מענה במגוון תחומי הקוסמטיקה והאסתטיקה.

המרפאה, שתתפרש על שטח של כ-120 מ"ר, תשמש כסניף מרכזי של הרשת באזור הצפון ויוענק בה מכלול נרחב טיפולי אסתטיקה. המרפאה החדשה, הממוקמת בסמיכות למרפאת מכבידנט, תציע מכשור חדשני ומתקדם ביותר וצוות רופאים מקצועי שיספק מידע ומענה מקיף במגוון תחומים כמו הצרת היקפים, הסרת שיער בלייזר וטיפולים למיצוק ושיפור מראה העור והזרקות בוטוקס למילוי ועיבוי.

מנכ"ל קניון עזריאלי קריית אתא בני מויאל: "קומפלקס העסקים היוקרתי של קבוצת עזריאלי, אשר ישרת את תושבי הצפון ובפרט את תושבי קרית אתא והסביבה, הוא בניין משרדים מפואר, המצוי בימים אלה בשלבי סיום ועתיד להפוך למרכז העסקים של קרית אתא״.

טיפול קוסמטי
צילום אילוסטרציה: פנתרמדיה

בדוק גם

כוויות ברגליים. צילום מתוך תיק התביעה

תביעה נגד גן ילדים שבו תינוק ניכווה ממים רותחים ברגליו

לבית משפט השלום בקריות הוגש כתב תביעה נגד גן ילדים פרטי בקריות בעקבות מקרה שבו …

הפגנת הורים במעון נעמת קרית ים. צילום: דורון גולן

הורים במעון בקרית ים: "גרמו לפגיעה נפשית ורגשית לילדים שלנו"

הורים  התאגדו השבוע מחוץ למעון בשכונת סביוני ים, תלו שלטים ומחו על פיטורי המטפלת הראשית, חודש לפני סיום השנה, על רקע אי הסכמות כספיות עם ההנהלה. לטענת ההורים, רובם נרשמו לשנה הבאה בשל העובדה שרשת המתנ"סים פרסמה את אותה מטפלת ולאחר שפוטרה, נאלצו לנדוד לשכונות חדשות בחיפוש אחר גן הולם לילדיהם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *