מבזקים
בית / קריות / חדשות קריות / רשת כרמל אסתטיקס מגיעה לקרית אתא

רשת כרמל אסתטיקס מגיעה לקרית אתא

רשת כרמל אסתטיקס, פותחת מרפאה מרכזית בקומפלקס החדש של עזריאלי בקרית אתא. המרפאה תציע מכשור חדשני וצוות רופאים מקצועי שייתן מענה במגוון תחומי הקוסמטיקה והאסתטיקה.

המרפאה, שתתפרש על שטח של כ-120 מ"ר, תשמש כסניף מרכזי של הרשת באזור הצפון ויוענק בה מכלול נרחב טיפולי אסתטיקה. המרפאה החדשה, הממוקמת בסמיכות למרפאת מכבידנט, תציע מכשור חדשני ומתקדם ביותר וצוות רופאים מקצועי שיספק מידע ומענה מקיף במגוון תחומים כמו הצרת היקפים, הסרת שיער בלייזר וטיפולים למיצוק ושיפור מראה העור והזרקות בוטוקס למילוי ועיבוי.

מנכ"ל קניון עזריאלי קריית אתא בני מויאל: "קומפלקס העסקים היוקרתי של קבוצת עזריאלי, אשר ישרת את תושבי הצפון ובפרט את תושבי קרית אתא והסביבה, הוא בניין משרדים מפואר, המצוי בימים אלה בשלבי סיום ועתיד להפוך למרכז העסקים של קרית אתא״.

טיפול קוסמטי
צילום אילוסטרציה: פנתרמדיה

בדוק גם

hanit_leybovitch-7

לצמוח מן הקושי

חייה של חנית מזרחי לייבוביץ התנהלו על מי מנוחות לצד בעלה דורון ושני ילדיה עד לפני כשש שנים. דורון, מאבטח אישים בעברו, לקה באירוע מוחי, והפך לסיעודי. במקום לשקוע, היא הקימה קליניקה לרפואה אלטרנטיבית, תוך שהיא מטפלת בשבר הגדול שנוצר במשפחתה, והצליחה להפוך את הטראומה לאבן שואבת

צילום: דורון גולן

אלכסנדר הגדול חזר, גם קיקוס כאן

עירוני קרית אתא שכחה את המשבר הקצר שעבר עליה, בעיקר בגלל חסרונו של הזר המצוין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *