יום שבת , ינואר 19 2019
בית / קריות / נדל"ן קריות / קרית אתא: פרויקט יוקרתי חדש ייבנה ברחוב מקור ברוך
פרויקט היוקרה ברחוב מקור ברוך 6 בקרית אתא (הדמיה ART +)
פרויקט היוקרה ברחוב מקור ברוך 6 בקרית אתא (הדמיה ART +)

קרית אתא: פרויקט יוקרתי חדש ייבנה ברחוב מקור ברוך

פרויקט יוקרתי חדש לחברת אגמון יזום ובנייה בקרית אתא. החברה החלה בשיווק 12 דירות יוקרה בפרויקט הנבנה ברחוב מקור ברוך בעיר. בפרויקט, יוצעו למכירה דירות 4, 5 ו-6 חדרים

חברת אגמון יזום ובנייה בונה את הפרויקט במקביל לשיווק מגדל מגורים יוקרתי, בן 10 קומות שייבנה ברחוב העצמאות בעיר. לאחרונה סיימה חברת אגמון לבנות בקרית אתא את שני הפרויקטים הייחודיים One ברחוב סוקולוב  ופרויקט Arco ברחוב הבעל שם טוב.

בפרויקט ברחוב מקור ברוך, שתוכנן על ידי האדריכל יעקב סטולר, מוצעות למכירה 12 יחידות דיור שייבנו בשש קומות, 2 קומות בלבד בכל קומה. בפרויקט ייבנו, 2 דירות 5 חדרים בקומת קרקע, כ-120 מ"ר עם גינה כ-140 מ"ר וכ-275 מ"ר. דירות הקרקע ייהנו מכניסה נפרדת ופרטית. בנוסף, ייבנו 2 דירות 4 חדרים, כ-110 מ"ר עם מרפסת כ-15 מ"ר, 4 דירות 5 חדרים בקומות הביניים, כ-120 מ"ר עם מרפסת כ-20 מ"ר, 2 דירות 6 חדרים בקומה לפני אחרונה, כ-140 מ"ר עם מרפסת כ-15 מ"ר, 2 דירות פנטהאוז בנות 5 חדרים, כ-125 מ"ר עם מרפסות כ-30 מ"ר.

בבניין, שכולו פונה לכיוון מערב וצופה לעבר חיפה, ייהנו הדיירים משלושה כיווני אוויר.

חברת אגמון החלה בשיווק פרויקט המגורים עצמאות 12, שתוכנן על ידי האדריכל דוד לב, במחירי השקה. בפרויקט 17 דירות יוקרה, מתוכן  16 דירות בעלות 4 חדרים, מרווחות במיוחד, על שטח של 105 מ"ר נטו ומרפסת של כ-15 מ"ר, הנבנות על 8 קומות. בבניין גם ופנטהאוז רחב ידיים בודד בקומה העליונה עם מרפסות גדולות במיוחד של 20 ו- 100 מ"ר.

פרויקט המגורים היוקרתי ברחוב העצמאות בקרית אתא, נהנה ממיקום מעולה ונגיש מהכניסה הדרומית לקרית אתא, דקות נסיעה לחיפה, לעורקי תנועה מרכזיים ובהם: כביש עוקף קריות, צומת יגור, מחלף סומך, וכביש 6. הפרויקט ממוקם במרחק הליכה קצר ממרכז העיר, קניון עזריאלי וקאנטרי קלאב אביבים.

פרויקט היוקרה ברחוב מקור ברוך 6 בקרית אתא (הדמיה ART +)
פרויקט היוקרה ברחוב מקור ברוך 6 בקרית אתא (הדמיה ART +)

בדוק גם

מעבר חצייה אילוסטרציה

מבצע הסברה בנושא בטיחות בדרכים לתושבי קרית אתא

במהלך חג פסח יערך מבצע הסברה בשיתוף עם הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים. המבצע יערך ב-4 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *