בית / קריות / בחירות מקומיות בקריות / קרית אתא: הישג נוסף לרשימת צעירי קרית אתא

קרית אתא: הישג נוסף לרשימת צעירי קרית אתא

רשימת צעירי קרית אתא, בראשותו של רועי בן שלוש, רשמה הישג נוסף: צעירי קרית אתא הגדילו את מספר המלגות לסטודנטים בעיר ב-40 אחוזים לעומת השנה הקודמת.

בן שלוש, חבר מועצה בקרית אתא וחבר בוועדת המלגות בעיר, זכה לראות פרי לעמלו בוועדה, בזמן שהתקיים בעיר טקס חלוקת מלגות לסטודנטים. מספר המלגות גדל משמעותית לעומת השנה הקודמת, תודות לעיקשות שהפגין בתחום עזרה לסטודנטים וקידום ההשכלה הגבוהה בעיר.

יו"ר צעירי קרית אתא רועי בן שלוש: "אני שמח וגאה על כך שבעבודה מאומצת ומשותפת עם חתירה למטרה הצלחנו להגדיל את מספר המלגות לסטודנטים תושבי העיר. רשימת צעירי קרית אתא פועלת למען הצעירים ותמשיך לפעול למענם גם בעתיד. עבורי הגדלת מספר המלגות היא הנגשה של ההשכלה הגבוהה לצעירים תושבי העיר, ובקדנציה הבאה אני מבטיח להמשיך ולפעול להגדלת המספר המלגות גם בשנים הבאות".

צעירי קרית אתא בטקס הענקת מלגות (צילום: עצמי)
צעירי קרית אתא בטקס הענקת מלגות (צילום: עצמי)

בדוק גם

כוויות ברגליים. צילום מתוך תיק התביעה

תביעה נגד גן ילדים שבו תינוק ניכווה ממים רותחים ברגליו

לבית משפט השלום בקריות הוגש כתב תביעה נגד גן ילדים פרטי בקריות בעקבות מקרה שבו …

"כל יום הבנות שלי ביקשו לא ללכת לצהרון, וכבר שבועיים אני לא ישנה". האם ובנותיה צילום: דורון גולן

"הגננת תפסה את הבת שלי מהרגליים והידיים ואמרה לילד שיבוא להחזיר לה"

כשברקע מותה המצמרר של התינוקת יסמין וינטה בגן בפתח תקווה והורים ברחבי הארץ יוצאים להפגין למען הגברת הפיקוח בגנים, התקבלה ב"הד הקריות" עדות על המתרחש בצהרון בקרית אתא * ד', אם לתאומות בצהרון: "הבנתי מהבנות שלי שהגננת משתמשת בכוח. הן היו אומרות: 'אמא היא לוחצת עליי בכיסא, לא אמרת לה שאסור להרביץ?'" * רשת המתנ"סים בתגובה: "בשלב זה הנושא נמצא בחקירה משטרתית ואנו נמשיך לפעול בהתאם להוראות המשטרה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *