בית / קריות / נדל"ן קריות / פרויקט לאטי קרית אתא: תוך שבוע נמכרו 5 יח"ד ב-7 מיליון שקלים

פרויקט לאטי קרית אתא: תוך שבוע נמכרו 5 יח"ד ב-7 מיליון שקלים

חברת לאט יזמות המשווקת את פרויקט הבוטיק, נוף הכרמל בקרית אתא. בתוך שבוע נמכר מחצית מהפרויקט, חמש יחידות דיור, בהיקף כספי של שבעה מיליון שקלים.

לאטי יזמות, בעלות היזם ואיש העסקים יוסי לאטי, מקימה את פרויקט יוקרה העונה לשם "נוף הכרמל" ברחוב נוף הכרמל בקרית אתא.

בפרויקט ייבנו 10 יח"ד, 5 ו6 חדרים חדרים, כ-130-150 מ"ר עם מרפסות בגדלים שונים שמשתרעות על פני 25-60 מ"ר מרפסות , גינות כ- 150-180 מ"ר עם מפרט עשיר ויוקרתי של פנים הדירה במחיר החל מ-1.23 מיליון שקלים ולובי תלת קומתי.

מחברת לאטי יזמות בע"מ, נמסר כי החלה בשבועות הקרובים יתקבל היתר הבנייה ותחל החברה בהקמת הפרויקט. עבודות ההקמה צפויות להימשך כ-18 חודשים מיום תחילת הביצוע. ההיקף כספי הכולל משוער של המכירות בפרויקט נאמד בכ-14 מיליון שקלים.

במקביל החברה החלה בשיווק "פיבקו על הים", פרויקט מגורים ייחודי ויוקרתי, שיכלול כ-152 יח"ד במערב חיפה. בימים אלה מסיימת החברה יחד עם חברת האפנה "רנואר", להקים ולאכלס את שכונת המגורים היוקרתית "נחלת בנימין" קרית אתא.

נוף כרמל (צילום: הדמיה ארקריאייטיב)
נוף כרמל (צילום: הדמיה ארקריאייטיב)

בדוק גם

_DSC9430AAA_copy

מטבחי אלומיניום להמונים

עולם חדש של מטבחים נפתח בישראל בזכות מטבחי אלומיניו מקבוצת אסרף דובמן. לראשונה חברה ישראלית יצרה פיתוח מעולם ההייטק המתאים לחתכים שונים באוכלוסייה, בחשיבה יצירתית שתוביל את שוק מטבחי האלומיניום למהפך

פעילות עסקית חדשה. מרכז דאון טאון חיפה הדמיה: altim

אבי רחמים איכות מבית טוב

קבוצת אבי רחמים , בעלת ניסיון של עשרות שנים בבניית פרויקטים של נדל”ן. הקבוצה הקימה את פרויקט דאון טאון בחיפה, מתחם מסחרי על שטח של 14 וחצי דונמים. בקרוב ייפתח במתחם סניף המרכזי של רשת הקמעונות “אושר עד”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *