יום ראשון , ספטמבר 23 2018
בית / קריות / נדל"ן קריות / פרויקט לאטי קרית אתא: תוך שבוע נמכרו 5 יח"ד ב-7 מיליון שקלים

פרויקט לאטי קרית אתא: תוך שבוע נמכרו 5 יח"ד ב-7 מיליון שקלים

חברת לאט יזמות המשווקת את פרויקט הבוטיק, נוף הכרמל בקרית אתא. בתוך שבוע נמכר מחצית מהפרויקט, חמש יחידות דיור, בהיקף כספי של שבעה מיליון שקלים.

לאטי יזמות, בעלות היזם ואיש העסקים יוסי לאטי, מקימה את פרויקט יוקרה העונה לשם "נוף הכרמל" ברחוב נוף הכרמל בקרית אתא.

בפרויקט ייבנו 10 יח"ד, 5 ו6 חדרים חדרים, כ-130-150 מ"ר עם מרפסות בגדלים שונים שמשתרעות על פני 25-60 מ"ר מרפסות , גינות כ- 150-180 מ"ר עם מפרט עשיר ויוקרתי של פנים הדירה במחיר החל מ-1.23 מיליון שקלים ולובי תלת קומתי.

מחברת לאטי יזמות בע"מ, נמסר כי החלה בשבועות הקרובים יתקבל היתר הבנייה ותחל החברה בהקמת הפרויקט. עבודות ההקמה צפויות להימשך כ-18 חודשים מיום תחילת הביצוע. ההיקף כספי הכולל משוער של המכירות בפרויקט נאמד בכ-14 מיליון שקלים.

במקביל החברה החלה בשיווק "פיבקו על הים", פרויקט מגורים ייחודי ויוקרתי, שיכלול כ-152 יח"ד במערב חיפה. בימים אלה מסיימת החברה יחד עם חברת האפנה "רנואר", להקים ולאכלס את שכונת המגורים היוקרתית "נחלת בנימין" קרית אתא.

נוף כרמל (צילום: הדמיה ארקריאייטיב)
נוף כרמל (צילום: הדמיה ארקריאייטיב)

בדוק גם

בית שתית צ'ק פוסט (הדמית מחשב)

התקבל היתר בניה לבניית "בית שתית בהשקעה של 60 מיליון שקלים

  חברת "שתית" מדווחת כי התקבל היתר בניה לבניית "בית שתית- אופיסיטי" במתחם הצ'ק פוסט …

"אבא שלי, זיכרונו לברכה, אף פעם לא השקיע בי". חיים צורי (צילום: דורון גולן)

צורי נטו

הילדות בקרית מוצקין כתלמיד שובב ולא ממש מצטיין, חבורת האופנוענים של קולנוע אורות, התרגילים בצבא עם אביגדור קהלני, העבודה בנמל חיפה, רישיון הטיס, פספוס גידול הילדים מהנישואים הראשונים, ההתאהבות ברעייתו דפנה, התדמית הקשוחה, האהבה העזה לבעלי חיים והחרטה הגדולה. חיים צורי כמו שלא הכרתם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *