בית / קריות / נדל"ן קריות / פינת אבן גבירול, ליד עזריאלי

פינת אבן גבירול, ליד עזריאלי

חברת משה חדיף בונה פרויקט בוטיק בקרית אתא. הפרויקט "פינת אבן גבירול", הנבנה ברחוב אבן גבירול בעיר, רחוב שקט ויוקרתי, הממוקם בסמוך לקונסרבטוריון העירוני, חמש דקות הליכה ממרכז העיר ומקניון עזריאלי.

הפרויקט כולל שני בנייני בוטיק, בני 3 ו-5 קומות, הכוללים קוטג'ים, פנטהאוזים ודירות מרווחות. הבניין הראשון, הנבנה לגובה של 3 קומות ומשתרע לרוחב, כולל 5 קוטג'ים, כל אחד בעל 6 חדרים, על שטח של כ-133 מ"ר עם גינה מרווחת. מעל הקוטג'ים, נבנים שני פנטהאוזים, בעלי 6 חדרים על שטח של כ- 134 מ"ר. לפנטהאוזים שתי מרפסות, האחת על שטח של 25 מ"ר והשנייה על שטח של 10 מ"ר.

אתר הבנייה בפרויקט פינת אבן גבירול בקרית אתא
אתר הבנייה בפרויקט פינת אבן גבירול בקרית אתא (צילום: אמיל דן)

הבניין השני, הנבנה לגובה של 5 קומות, ייבנו ארבעה קוטג'ים, הכוללים 6 חדרים על שטח של 128 מ"ר. עוד בבניין, 6 דירות בנות 4, 5 חדרים. בין הבניינים ייבנה מגרש מרוצף ומרווח, שישמש למגרש חניית הדיירים. החברה המבצעת והיזמית בפרויקט היא קבוצת חדיף אחזקות 2000 בע"מ. מדובר בחברה שבונה עשרות שנים ברחבי הארץ ועד כה בנתה כ~500 יחידות דיור בקרית אתא, בעיקר בגבעת טל.

המפרט בפרויקט פינת אבן גבירול הוא עשיר במיוחד, בעל סטנדרט גבוה, בניה עם בלוקים איטונג וחיפוי קירות, באמצעות אבני ירושלים. כיום נמצא הפרויקט בשלב בניה מתקדם, כשהאכלוס צפוי לתחילת שנת 2015.

 

בדוק גם

שבוע הספר בקרית אתא. צילום: דוברות העירייה

שבוע הספר בקריות

במהלך השבוע  הקרוב יתקיימו בקרית ביאליק שלל אירועים  לילדים ולמבוגרים: מפגשי סופרים, שעות סיפור, תאטרון בובות, …

_DSC9430AAA_copy

מטבחי אלומיניום להמונים

עולם חדש של מטבחים נפתח בישראל בזכות מטבחי אלומיניו מקבוצת אסרף דובמן. לראשונה חברה ישראלית יצרה פיתוח מעולם ההייטק המתאים לחתכים שונים באוכלוסייה, בחשיבה יצירתית שתוביל את שוק מטבחי האלומיניום למהפך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *