יום שלישי , דצמבר 18 2018
בית / קריות / נדל"ן קריות / פינת אבן גבירול, ליד עזריאלי
אתר הבנייה בפרויקט פינת אבן גבירול בקרית אתא
אתר בנייה (צילום: אמיל דן)

פינת אבן גבירול, ליד עזריאלי

חברת משה חדיף בונה פרויקט בוטיק בקרית אתא. הפרויקט "פינת אבן גבירול", הנבנה ברחוב אבן גבירול בעיר, רחוב שקט ויוקרתי, הממוקם בסמוך לקונסרבטוריון העירוני, חמש דקות הליכה ממרכז העיר ומקניון עזריאלי.

הפרויקט כולל שני בנייני בוטיק, בני 3 ו-5 קומות, הכוללים קוטג'ים, פנטהאוזים ודירות מרווחות. הבניין הראשון, הנבנה לגובה של 3 קומות ומשתרע לרוחב, כולל 5 קוטג'ים, כל אחד בעל 6 חדרים, על שטח של כ-133 מ"ר עם גינה מרווחת. מעל הקוטג'ים, נבנים שני פנטהאוזים, בעלי 6 חדרים על שטח של כ- 134 מ"ר. לפנטהאוזים שתי מרפסות, האחת על שטח של 25 מ"ר והשנייה על שטח של 10 מ"ר.

אתר הבנייה בפרויקט פינת אבן גבירול בקרית אתא
אתר הבנייה בפרויקט פינת אבן גבירול בקרית אתא (צילום: אמיל דן)

הבניין השני, הנבנה לגובה של 5 קומות, ייבנו ארבעה קוטג'ים, הכוללים 6 חדרים על שטח של 128 מ"ר. עוד בבניין, 6 דירות בנות 4, 5 חדרים. בין הבניינים ייבנה מגרש מרוצף ומרווח, שישמש למגרש חניית הדיירים. החברה המבצעת והיזמית בפרויקט היא קבוצת חדיף אחזקות 2000 בע"מ. מדובר בחברה שבונה עשרות שנים ברחבי הארץ ועד כה בנתה כ~500 יחידות דיור בקרית אתא, בעיקר בגבעת טל.

המפרט בפרויקט פינת אבן גבירול הוא עשיר במיוחד, בעל סטנדרט גבוה, בניה עם בלוקים איטונג וחיפוי קירות, באמצעות אבני ירושלים. כיום נמצא הפרויקט בשלב בניה מתקדם, כשהאכלוס צפוי לתחילת שנת 2015.

 

בדוק גם

מעבר חצייה אילוסטרציה

מבצע הסברה בנושא בטיחות בדרכים לתושבי קרית אתא

במהלך חג פסח יערך מבצע הסברה בשיתוף עם הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים. המבצע יערך ב-4 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *