בית / קריות / ספורט קריות / עומרי אלון, גבע ברקאי ומתן נחמני חתמו בעירוני קרית אתא

עומרי אלון, גבע ברקאי ומתן נחמני חתמו בעירוני קרית אתא

אליפות לא מילה גסה. תומר אסולין
תומר אסולין (צילום: מיכה פישנזון)

אחרי הגל הקודם, שכלל החתמת חמישה שחקנים עם רקורד מצוין בליגה א', עלתה השבוע הנהלת עירוני קרית אתא מדרגה והחתימה שלושה שחקנים מצויינים מהליגה הלאומית.

שוער אח"י נצרת עומרי אלון (32), שנתן עונה מצויינת בנצרת בעונה הקודמת, כולל עלייה לחצי גמר גביע המדינה, סוגר את התפקיד הכי חשוב בקבוצה. בנוסף הוחתמו שני שחקנים בכירים מהפועל עפולה, הבלם הותיק גבע ברקאי (37), ששיחק בעפולה בשלוש השנים האחרונות ולפני כן שיחק שנים בהפועל עכו בליגת העל, וכן החלוץ מתן נחמני (27), שגדל במחלקת הנוער של הפועל עפולה ושיחק כל השנים בקבוצה הבוגרת. נחמני שוחרר ללא תמורה. גם הם הובילו את קבוצתם לחצי גמר גביע המדינה.

מאמן אתא תומר אסולין נשמע מרוצה מאוד: "אני שמח שסגרנו השבוע עם שלושה שחקנים מצוינים, שהיו מבוקשים מאוד על ידי קבוצות רבות. הם גם אנשים טובים שלבטח יוכלו לעזור לנו במאבק על העלייה לליגה הלאומית".

 

בדוק גם

amit 02

להשקיע את הכסף בשחקני קישור

זה נכון שבעולם הכסף הגדול מושקע בעיקר בחלוצים ושחקני התקפה, הם השחקנים היקרים ביותר שמרוויחים את השכר הגבוה ביותר, אבל דווקא אצלנו המצב קצת שונה. מכבי חיפה צריכה להפסיק להשקיע את הכסף הגדול בשחקני התקפה ולהשקיע אותו דווקא בקשרים

"כל יום הבנות שלי ביקשו לא ללכת לצהרון, וכבר שבועיים אני לא ישנה". האם ובנותיה צילום: דורון גולן

"הגננת תפסה את הבת שלי מהרגליים והידיים ואמרה לילד שיבוא להחזיר לה"

כשברקע מותה המצמרר של התינוקת יסמין וינטה בגן בפתח תקווה והורים ברחבי הארץ יוצאים להפגין למען הגברת הפיקוח בגנים, התקבלה ב"הד הקריות" עדות על המתרחש בצהרון בקרית אתא * ד', אם לתאומות בצהרון: "הבנתי מהבנות שלי שהגננת משתמשת בכוח. הן היו אומרות: 'אמא היא לוחצת עליי בכיסא, לא אמרת לה שאסור להרביץ?'" * רשת המתנ"סים בתגובה: "בשלב זה הנושא נמצא בחקירה משטרתית ואנו נמשיך לפעול בהתאם להוראות המשטרה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *