בית / קריות / חדשות קריות / מזג אוויר סוער: רחוב הרצל בקרית אתא מנותק מחשמל

מזג אוויר סוער: רחוב הרצל בקרית אתא מנותק מחשמל

פגעי מזג האוויר נתנו היום את אותותיהם. ברחוב הרצל בקרית אתא, קרס עץ ענק היום, (שני) על רשת החשמל וגרם לנזקים כבדים. תושבי הרחוב עדיין יושבים בעלטה. צוות חברת חשמל עדיין פועל בשטח לתיקון התקלה.

תושב קרית אתא בועז גולן כתב בפייסבוק: "נס גדול קרה לנו בחג. עץ ענק קרס על קו מתח גבוה ועל כלי רכב חונים בשעה 14:30. בתמונה רואים את הגינה שלי וכבלי חשמל מלופפים על הגדר ושער הכניסה. הילדים שיחקו בגינה והיו במרחק נגיעה מכבלי החשמל, מהם יצאו ניצוצות וזרמי חשמל. עץ סמוך עלה באש. כעת עובדים ברחוב. החשמל צפוי לחזור בבוקר".

הפסקות חשמל אירעו גם במוקדים נוספים: בקרית ים, עירון ועתלית עקב קריסת עצים וענפים על קווי חשמל. צוותי חברת החשמל הוזנקו במהירות לשטח ופעלו לתיקון התקלות.

כבלי החשמל החשופים על בית ברחוב הרצל
מהכבלים יצאו ניצוצות וזרמי חשמל. כבלי החשמל החשופים בבית ברחוב הרצל (התמונה באדיבות בועז גולן)

בדוק גם

חלק מהציוד שהוחזר למשטרה. צילום: דוברות המשטרה

מבצע החזרת ציוד צבאי והיסטורי לצה"ל

תחת הכותרת "70 ומשיבים" פתחו צה"ל והמשטרה במבצע שבו נקראים האזרחים להשיב לרשויות הבטחון את …

"כל יום הבנות שלי ביקשו לא ללכת לצהרון, וכבר שבועיים אני לא ישנה". האם ובנותיה צילום: דורון גולן

"הגננת תפסה את הבת שלי מהרגליים והידיים ואמרה לילד שיבוא להחזיר לה"

כשברקע מותה המצמרר של התינוקת יסמין וינטה בגן בפתח תקווה והורים ברחבי הארץ יוצאים להפגין למען הגברת הפיקוח בגנים, התקבלה ב"הד הקריות" עדות על המתרחש בצהרון בקרית אתא * ד', אם לתאומות בצהרון: "הבנתי מהבנות שלי שהגננת משתמשת בכוח. הן היו אומרות: 'אמא היא לוחצת עליי בכיסא, לא אמרת לה שאסור להרביץ?'" * רשת המתנ"סים בתגובה: "בשלב זה הנושא נמצא בחקירה משטרתית ואנו נמשיך לפעול בהתאם להוראות המשטרה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *