בית / קריות / חדשות קריות / כנס תעסוקה לצעירים יתקיים בחודש הבא בקרית אתא

כנס תעסוקה לצעירים יתקיים בחודש הבא בקרית אתא

במהלך חודש אוקטובר יתקיים כנס תעסוקה ייחודי לצעירים בקרית אתא. הכנס ישרת צעירים בגילאי 18-35 , השואפים לצאת ממעגל האבטלה ולהשתלב בשוק העבודה. מתוך סך הנרשמים, יתקבלו לבסוף לתוכנית 25 איש בלבד, לאחר שיעברו מיונים וראיונות במטרה לוודא את מידת השקעתם ונכונותם להתחייב לפרויקט יוקרתי זה שיחל בנובמבר.

לאור הצלחת התוכנית בשנה החולפת והביקוש הרב אשר הוליד מספר שיא של משתתפים ושיעור השמה גבוהים במיוחד העמודים על כ-90 אחוזים, הוחלט להרחיב את סדנאות התעסוקה בעיר עבור תושבים צעירים עד גיל 35, תושבים מעל גיל 35 ועולים חדשים.

מטרת התוכנית היא להכשיר צעירים לעצמאות כלכלית על ידי סדנא בת חודש וליווי אישי וקבוצתי במשך חצי שנה, אשר במסגרתם, ילמדו המשתתפים את חוקי המשחק של שוק העבודה וילמדו כישורים רכים, ביניהם כיצד להציג את עצמך למעסיק, כיצד לקבל מרות, עבודת צוות, פיתוח ביטחון עצמי ועמידה בלוחות זמנים ובמשימות.

קהל היעד של התוכנית אינו בהכרח אקדמאים ובדרך כלל גם לא מקבלי קצבאות. מדובר בתושבים שלא עבדו לפחות שישה חודשים, חלקם אף פעם לא, כאלה שעבדו בעבודות מזדמנות ולא מדווחות, או שדילגו בין תקופות של עבודה לאבטלה.

במהלך הסדנה הם עוברים תהליכים של דינאמיקה קבוצתית, שעוזרים להם להתגבר בין היתר גם על מכשולים רגשיים ולפתח מוטיבציה לעבוד.

כנס תעסוקה (צילום: ארכיון)
כנס תעסוקה (צילום: ארכיון)

בדוק גם

סיום קורס צוללן מחזור 113. צילום: דו"צ

מחזור חדש של צוללנים הצטרף לשייטת 7

בשבוע שעבר הגיע לסיומו קורס צוללן מחזור 113, במעגן "דרור" בבסיס זרוע הים בחיפה. הטקס …

IMG-20180520-WA0020

שלוש מחאות בחיפה: 170 שוטרים פרוסים ברחבי העיר

בשעה זו מתקיימות שלוש מחאות בחיפה. מעל 170 שוטרים פרוסים בחיפה בשלושת המוקדים, על מנת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *