בית / קריות / ספורט קריות / כדורעף: עירוני קרית אתא מתחזקת

כדורעף: עירוני קרית אתא מתחזקת

קבוצת הגברים בכדורעף של עירוני קרית אתא ממשיכה להתאמן, למרות שהליגה הסתיימה לפני כשלושה שבועות. הקבוצה תתאמן עד סוף יוני ותצא לפגרה, שמיד אחריה יחלו ההכנות לעונה הבאה, בסיומה מקווים שהקבוצה תעלה לליגת העל.

השבוע סגרה אתא עם ארטיום גוריאנין (30), שמתנשא לגובה 1.95 מ' ומשחק בתפקיד חוסם אמצע. גוריאנין שיחק בעונה האחרונה בנווה שאנן מהליגה הלאומית.

af 01
עשוי לחזור. פאדי דניאל (צילום: נחום סגל)

בנוסף פנתה הנהלת אתא לפאדי דניאל, שחקן הקבוצה לפני ארבע שנים, ששיחק בעונה האחרונה בכרמיאל מליגת העל. דניאל (23, 1.90), תושב נצרת, משחק בתפקיד קבלן-מנחית חוץ. הוא היה ממצטייני הקבוצה בקדנציה הקודמת שלו. בקבוצה מנסים לבנות על שחקנים שיוכלו להשתלב גם בליגת העל, לכן דניאל מתאים לתוכניות של הקבוצה, כמו גם ישראל רחום, שהצטיין העונה והיה גורם חשוב בעלייתה לפלייאוף העליון. ביחד עם אלה בקבוצה מקווים שהצעירים, שהשתפשפו העונה יעלו ברמה ויתאימו את עצמם למשימה החשובה.

בדוק גם

היו זמנים. מימין: אורן מאירוביץ', ולדי קופמן ומאור הפוטה (צילום: איסר רביץ)

כדוריד: מכבי קרית מוצקין מתחזקת

הקבוצה החתימה שוטר סרבי - טיאומיר דודר, ומנהלת מו"מ מתקדם עם פיבוט מונטנגרי. בנוסף הוחתמו שני שחקנים מארזים רמת גן. הקיצוני מאור הפוטה פורש

"אני פה בשביל לתת סוג של שירות לקהילה". יוסי שוורץ (צילום: נחום סגל)

מאמן מוצקין בכדורסל יוסי שוורץ: "נצא חזקים מהמשברון"

יוסי שוורץ, מאמן מכבי מוצקין כדורסל, מתאושש מהבשורה על פציעתו הקשה של השחקן הזר ג'רמי אינגרם וממשיך קדימה. כעת הוא מחפש שני זרים טובים שישלימו את סגל הקבוצה ושואף לתקוע יתד בליגה הלאומית. שוורץ מודע לעובדה שחיים צורי לא רוצה שהקבוצה תעלה לליגת העל, אך מבטיח שמוצקין תעלה לכל משחק במטרה לנצח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *