בית / קריות / ספורט קריות / כדורעף נשים: עירוני קרית אתא עפה מהגביע

כדורעף נשים: עירוני קרית אתא עפה מהגביע

מכת פציעות קשה נחתה על קבוצת הנשים של עירוני קרית אתא כדורעף בשבועות האחרונים, מכה כואבת במיוחד שעלתה במחיר כבד – איבוד תואר אחד – גביע המדינה.

זה החל עם קרן גליק שסוחבת פציעה ולא פתחה את העונה, זה נמשך עם טלי ארטמנקו, שנפצעה לפני שלושה שבועות בברך. היא נזקקה לניתוח ארתרוסקופיה ובימים אלה חוזרת להתאמן בהדרגה. השיא היה ביום שני שעבר, לפני משחק הליגה נגד הפועל כפר סבא, כאשר הזרה המצוינת נטשה קרוק עשתה תנועה לא טובה ונפצעה בגב התחתון. קרוק הייתה מושבתת כל השבוע.

בשישי שעבר יצאה אתא למשחק חוץ נגד מ.כ. נווה שאנן/חיפה, במסגרת משחקי רבע גמר גביע המדינה. אתא יצאה למשחק עם שמונה שחקניות בלבד, ומאמן הקבוצה גל גלילי ביצע שינויים ואלתר תפקידים, בלית ברירה. כך למשל ליבי חיים, המגישה המחליפה, שיחקה כמנחיתה.

בתום מאבק דרמטי ומרתק נוצחה אתא 3:2. אני חייב להודות שהופתעתי מאוד מהיכולת, מהלחימה והנחישות של מעופפות אתא. מרגע שהמשחק החל בנות אתא הפגינו לחימה וניצחו את המערכה הראשונה 18:25. אחרי נפילה במערכה השנייה, שהסתיימה בתבוסה 25:12, היה נדמה שהמשחק גמור, אבל אז חזרו החניכות של גלילי למשחק ההרואי מהמערכה הראשונה וניצחו 21:25. במערכה הרביעית הייתה שוב נפילת מתח והיא הסתיימה בתוצאה 14:25 לנווה שאנן, אבל את המערכה המכרעת פתחו מעופפות אתא מצוין, הובילו כמעט לכל אורכה – 0:4, ו-9:12, והדרך לניצחון נראתה סלולה, אלא שכאן אתא נעצרה בצורה בלתי מובנת, גם טעות שיפוט עזרה למעופפות נווה שאנן לנצח בסיום 13:15, ו-2:3 במשחק כולו.

משמעות הדבר, הדאבליסטית איבדה כבר בשלב רבע הגמר את גביע המדינה. יומיים לפני משחק הגביע ארחה אתא את יריבתה הגדולה הפועל כפר סבא למשחק ליגה. גם למשחק הזה התייצבה הקבוצה בלעדי הפצועות, ובכל מקרה הראש שלה היה במשחק הגביע החשוב יותר. אתא נוצחה 3:1, אך בניגוד לגביע כאן יש לה מספיק זמן לתקן ועדיין הקבוצה מועמדת רצינית מאוד לזכות בצלחת האליפות. השבוע צורפה לקבוצה ליברו חדשה – עלמה גלעדי.

ביום שישי הקרוב בשעה 13:30 תארח אתא בהיכל הספורט את מכבי אבן יהודה.

רק שמונה שחקניות עמדו לרשותו של גלילי (צילום: איסר רביץ)
רק שמונה שחקניות עמדו לרשותו של גלילי (צילום: איסר רביץ)

בדוק גם

"כל יום הבנות שלי ביקשו לא ללכת לצהרון, וכבר שבועיים אני לא ישנה". האם ובנותיה צילום: דורון גולן

"הגננת תפסה את הבת שלי מהרגליים והידיים ואמרה לילד שיבוא להחזיר לה"

כשברקע מותה המצמרר של התינוקת יסמין וינטה בגן בפתח תקווה והורים ברחבי הארץ יוצאים להפגין למען הגברת הפיקוח בגנים, התקבלה ב"הד הקריות" עדות על המתרחש בצהרון בקרית אתא * ד', אם לתאומות בצהרון: "הבנתי מהבנות שלי שהגננת משתמשת בכוח. הן היו אומרות: 'אמא היא לוחצת עליי בכיסא, לא אמרת לה שאסור להרביץ?'" * רשת המתנ"סים בתגובה: "בשלב זה הנושא נמצא בחקירה משטרתית ואנו נמשיך לפעול בהתאם להוראות המשטרה"

חגגו את סיום העונה. עירוני אתא כדורעף צילום: עצמי

כדורעף: שני זרים מרוסיה מצטרפים לאתא

הנהלת עירוני קרית אתא, בעזרת הסוכן נוזיק רובל, סגרה עם שני זרים מהליגה הראשונה ברוסיה. מדובר במוסר ואדים אוצ'יגאנוב וחוסם אמצע רומן ארקין. שון לויתן, ישראל רחום וארטיום גוריאנין ממשיכים, גם גיא הולצמן. איב טוביס ולירן אנטבי מתגייסים ליחידה קרבית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *