בית / קריות / ספורט קריות / כדורעף נשים: מחכים לאניה

כדורעף נשים: מחכים לאניה

יום רביעי שעבר היה יום מתיש מבחינתה של הנהלת הפועל עירוני קרית אתא כדורעף. המשימה שהציבה ההנהלה לפניה הייתה להחתים את שחקנית העל אניה ויליקי, שסיימה בימים אלה חוזה בקבוצה מצ'כיה, שבה היא שיחקה בשנתיים האחרונות, כולל ליגת האלופות. חברי הנהלת אתא נפגשו עם הסוכן של ויליקי ואחרי משא ומתן הגיעו הצדדים להסכמה.

עד כאן הכול עבר חלק. הבעיות החלו אחר כך. כשפנתה הנהלת אתא לאיגוד הכדורעף וביקשה לרשום בשורותיה את ויליקי ציפתה לה הפתעה. איגוד הכדורעף הודיע כי אין באפשרות הקבוצה לרשום את ויליקי כיוון שיש סעיף בתקנון שאומר כי שחקנית שעזבה את הארץ יכולה עם חזרתה לארץ לשחק אך ורק בשורות הקבוצה שבה היא שיחקה טרם צאתה, לצורך העניין קבוצת האם.

הנהלת אתא לא ויתרה ובסוף מצאה סעיף שמאפשר את החתמתה של ויליקי. היועץ המשפטי של האיגוד אישר את העניין ונותר מהלך פורמלי והוא לרשום את ויליקי בקבוצה. הכול למעשה כבר סגור. יחד עם זאת הנהלת אתא עדיין לא מברכת על המוגמר מחשש שיהיו קבוצות, או קבוצה אחת מסוימת, שתגיש ערעור על ההחלטה.

אניה, שחגגה ביום שני את יום הולדתה ה-30, משחקת בתפקיד קבלנית, גובהה 1.75 והיא אחת השחקניות הגדולות ששיחקו בארץ. היא עלתה לארץ עם בעלה ובתה בשנת 2006 ושיחקה ארבע עונות בקבוצת מ.כ רעננה אותה היא הובילה לזכייה בשני דאבלים. היא צפויה לנחות היום בארץ ואחרי כמה ימים היא אמורה להגיע לאימון הקבוצה.

אניה ויליקי
סיימה חוזה בצכ'יה וחתמה באתא. אניה ויליקי מספר 3 (צילום: דניאל קמחי)

בדוק גם

בהחלט יכול וצריך לנסות מערכים שונים. פרד רוטן צילום: אדריאן הרבשטיין

יש עוד הרבה עבודה

מכבי חיפה אמנם הבטיחה השבוע את עלייתה לחצי גמר גביע הטוטו, אבל למאמן פרד רוטן יש עוד מספיק עבודה. ההולנדי צריך לקחת סגל שהגיע בעונה שעברה למקום העשירי, וכמעט לא עבר שינוי, ולהביא אותו למקום גבוה יותר, ואם בדרך הוא יצליח למצות חלק מהפוטנציאל שגלום בשחקנים שלו אז בכלל מצוין

עשה בית ספר לאלונה ולבכר. ניר קלינגר צילום: אדריאן הרבשטין

דרבי זה דרבי

הפועל חיפה סיימה אתמול את המסע הקצר שלה באירופה במילניום הנוכחי וכבר ביום שני מצפה לה דרבי בסמי עופר בחצי גמר גביע הטוטו. משחק מסקרן, בעיקר כי מכבי חיפה משנה פאזה ומי יודע, אולי דווקא השנה, שמתחילה ללא ציפיות, תסתיים בהפתעה ירוקה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *