בית / קריות / ספורט קריות / כדורעף נשים: מחכים לאניה

כדורעף נשים: מחכים לאניה

יום רביעי שעבר היה יום מתיש מבחינתה של הנהלת הפועל עירוני קרית אתא כדורעף. המשימה שהציבה ההנהלה לפניה הייתה להחתים את שחקנית העל אניה ויליקי, שסיימה בימים אלה חוזה בקבוצה מצ'כיה, שבה היא שיחקה בשנתיים האחרונות, כולל ליגת האלופות. חברי הנהלת אתא נפגשו עם הסוכן של ויליקי ואחרי משא ומתן הגיעו הצדדים להסכמה.

עד כאן הכול עבר חלק. הבעיות החלו אחר כך. כשפנתה הנהלת אתא לאיגוד הכדורעף וביקשה לרשום בשורותיה את ויליקי ציפתה לה הפתעה. איגוד הכדורעף הודיע כי אין באפשרות הקבוצה לרשום את ויליקי כיוון שיש סעיף בתקנון שאומר כי שחקנית שעזבה את הארץ יכולה עם חזרתה לארץ לשחק אך ורק בשורות הקבוצה שבה היא שיחקה טרם צאתה, לצורך העניין קבוצת האם.

הנהלת אתא לא ויתרה ובסוף מצאה סעיף שמאפשר את החתמתה של ויליקי. היועץ המשפטי של האיגוד אישר את העניין ונותר מהלך פורמלי והוא לרשום את ויליקי בקבוצה. הכול למעשה כבר סגור. יחד עם זאת הנהלת אתא עדיין לא מברכת על המוגמר מחשש שיהיו קבוצות, או קבוצה אחת מסוימת, שתגיש ערעור על ההחלטה.

אניה, שחגגה ביום שני את יום הולדתה ה-30, משחקת בתפקיד קבלנית, גובהה 1.75 והיא אחת השחקניות הגדולות ששיחקו בארץ. היא עלתה לארץ עם בעלה ובתה בשנת 2006 ושיחקה ארבע עונות בקבוצת מ.כ רעננה אותה היא הובילה לזכייה בשני דאבלים. היא צפויה לנחות היום בארץ ואחרי כמה ימים היא אמורה להגיע לאימון הקבוצה.

אניה ויליקי
סיימה חוזה בצכ'יה וחתמה באתא. אניה ויליקי מספר 3 (צילום: דניאל קמחי)

בדוק גם

yam 01

מי יהיה אלוף סבב קרית ים?

48 גולשים השתתפו לפני שבועיים בתחרות סאפ בחוף קרית ים, תחרות שנייה מתוך חמש. הסבב יסתיים ב-16.6.18

הכל הולך לקלינגר העונה. בגמר הוא החליט להביע אמון גם במקסים פלקושצ'נקו וגם בגל אראל, שניהם הרוויחו את האמון הזה בשבועות האחרונים. קלינגר קיבל את שער היתרון ממקסים, ובזמן שאראל התקשה בתפקיד הקשר האחורי (הוא הכי טוב כקשר 50/50), איכשהו כמה טעויות שלו לא עלו לאדומים בשער. כי הקארמה החליטה שלא מגיע לו להיות חתום על הפסד בגמר הגביע, לא בעונה בה פילס את דרכו מהיציע להרכב ונתן כל מה שיש לו בכל רגע נתון. הכל כל כך הולך לקלינגר, שאפילו מאמון קשוע הספיק לבשל שער בגמר הגביע. ובסוף זה נגמר עם עדן בן בסט מניף גביע. עדן, הדבק של הקבוצה לאורך העונה, נתן את הבטחון לכל השאר. הוא זה שבביקור הקודם בטדי כבש שלושער, הוא זה שבפנדלים מול הר הגעש של אוהדי בית"ר בחצי הגמר כבש בנינוחות את הבעיטה הראשונה והחשובה כל כך. הוא היה שם כל פעם שנדמה היה שנשברים, כל פעם שצריך היה רגע של התעלות. אין בכדורגל הישראלי מי שראוי יותר להניף גביע השנה. מגיע לו. מגיע להם.

אוניברסלי: עונה היסטורית

מגיע להם. כל כך מגיע להם. הגביע הזה הוא הפרס הראוי לעונה הזאת של הפועל חיפה, עונה שהפכה ביום רביעי מגדולה להיסטורית, אחת הגדולות בתולדות המועדון. תואר ראשון להפועל חיפה מאז האליפות לפני 20 שנה, תואר שני מאז 1974

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *