בית / קריות / ספורט קריות / כדורעף נשים: הפסד לעירוני אתא בתחילת גמר הפלייאוף

כדורעף נשים: הפסד לעירוני אתא בתחילת גמר הפלייאוף

אחרי סדרה מתישה של חמישה משחקים נגד האלופה הפועל כפר סבא, הבטיחה קבוצת הנשים של עירוני קרית אתא את עלייתה לסדרת גמר הפלייאוף על אליפות המדינה בכדורעף. בצד השני חיכתה מחזיקת הגביע מכבי חיפה שרוצה להשלים דאבל. מכבי חיפה פייבוריטית  לנצח את הסדרה, אבל גם הפועל כפר סבא הייתה פייבוריטית נגד קרית אתא וכולנו יודעים איך הסדרה הסתיימה. העניין הוא שאתא מתחילה לצבור עייפות ועומס גופני קשה, לא רק בגלל שהיא שיחקה חמישה משחקים קשים מאוד מול כפר סבא, לעומת שלושה משחקים קלים של מכבי חיפה, אלא גם פציעתה של חוסמת האמצע דשה פחם היא משמעותית.

אתא פתחה מצוין וניצחה את המערכה הראשונה בתוצאה 25:19. גם בהמשך התפתח מאבק די צמוד, אבל מכבי חיפה ניצחה בשלוש המערכות הבאות ובסיום 1:3 לחיפה (25:19, 21:25, 23:25, 19:25).

צילום: דורון גולן
מחכים לתשובה חיובית. דשה פחם, רגע אחרי שנפצעה בברך (צילום: דורון גולן)

אתא נתנה פייט מצוין לחיפה, שנראתה קצת חלודה, אולי בגלל שהייתה לה מנוחה ארוכה, אבל בסיום פערי הכוחות באו לידי ביטוח ואם לא די בכך גם צוות השיפוט חילק פה ושם מתנות למקומיות, כולל שליפת כרטיס אדום לספסל, מה שגרר נקודת חובה לאתא.

ביום שישי הקרוב בשעה 14:00 יתקיים משחק מספר 2 בסדרה של הטוב מ-5. אתא כבר הוכיחה העונה שאסור לזלזל בה. תמיד כשנדמה שהקבוצה על סף קריסה, מצליחות השחקניות למצוא כוחות כדי להפגין יכולת גבוהה, שמובילה את הקבוצה לתוצאות מפתיעות. לא קל להסתדר בלי שחקנית שישייה מובילה בדמותה של דשה פחם, שעברה בדיקת NRI ומחכה לתשובה, בתקווה שתוכל לחזור במהרה. מצד שני לשורות הקבוצה חזרה לאחרונה נטשה קרוק, לאחר הפסקה ארוכה מאוד בשל בעיות גב חמורות.

מאמן אתא וובה טודורוב נשמע אופטימי: "אנחנו, המנהל המקצועי אריה זלינגר ואני, נפיק לקחים מהמשחק ואנחנו בטוחים שבסוף נצליח במשימה".

יומיים אחרי המשחק בבית, תצא אתא למשחק השלישי בסדרה (יום ראשון הקרוב), שיתקיים בחיפה.

 

 

בדוק גם

amit 02

להשקיע את הכסף בשחקני קישור

זה נכון שבעולם הכסף הגדול מושקע בעיקר בחלוצים ושחקני התקפה, הם השחקנים היקרים ביותר שמרוויחים את השכר הגבוה ביותר, אבל דווקא אצלנו המצב קצת שונה. מכבי חיפה צריכה להפסיק להשקיע את הכסף הגדול בשחקני התקפה ולהשקיע אותו דווקא בקשרים

"כל יום הבנות שלי ביקשו לא ללכת לצהרון, וכבר שבועיים אני לא ישנה". האם ובנותיה צילום: דורון גולן

"הגננת תפסה את הבת שלי מהרגליים והידיים ואמרה לילד שיבוא להחזיר לה"

כשברקע מותה המצמרר של התינוקת יסמין וינטה בגן בפתח תקווה והורים ברחבי הארץ יוצאים להפגין למען הגברת הפיקוח בגנים, התקבלה ב"הד הקריות" עדות על המתרחש בצהרון בקרית אתא * ד', אם לתאומות בצהרון: "הבנתי מהבנות שלי שהגננת משתמשת בכוח. הן היו אומרות: 'אמא היא לוחצת עליי בכיסא, לא אמרת לה שאסור להרביץ?'" * רשת המתנ"סים בתגובה: "בשלב זה הנושא נמצא בחקירה משטרתית ואנו נמשיך לפעול בהתאם להוראות המשטרה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *