בית / קריות / ספורט קריות / כדורעף נוער: 24 נבחרות העפילו לגמר הארצי

כדורעף נוער: 24 נבחרות העפילו לגמר הארצי

אליפות ארצית למועדוני ספורט בית ספריים בכדורעף, לתלמידי כיתות ז'-ח' ,מבתי ספר בכל הארץ, התקיימה השבוע בהיכל הספורט בקרית אתא.  לאליפות הארצית העפילו 24 נבחרות תלמידים מכל הארץ, כאשר הקבוצות המנצחות יתחרו בגמר הארצי.

מנכ"ל העמותה לקידום ענף הכדורעף בקרית אתא אלון אלפייה:"אליפות הכדורעף לבתי ספר נערכת בשיתוף עם אגף החינוך של עיריית קרית אתא והיא מסמלת את חשיבות ענף הכדורעף בעיר ומהווה בסיס להישגים הרבים שמביאים מדי שנה קבוצות הכדורעף באליפויות בתי ספר ארציים בגילאי חטיבות הביניים והתיכוניים. ההחלטה של התאחדות הספורט בישראל לקיים את האליפות הארצית בקרית אתא, נבעה מתוך ההערכה לפעילות הכדורעף הענפה העיר וכאות הוקרה להישגי העיר בענף זה".

אליפות כדורעף נוער  בקרית אתא
אליפות כדורעף נוער בקרית אתא (צילום: דוברות העירייה)
אליפות כדורעף בנות בקרית אתא
אליפות כדורעף בנות בקרית אתא

בדוק גם

amit 02

להשקיע את הכסף בשחקני קישור

זה נכון שבעולם הכסף הגדול מושקע בעיקר בחלוצים ושחקני התקפה, הם השחקנים היקרים ביותר שמרוויחים את השכר הגבוה ביותר, אבל דווקא אצלנו המצב קצת שונה. מכבי חיפה צריכה להפסיק להשקיע את הכסף הגדול בשחקני התקפה ולהשקיע אותו דווקא בקשרים

"כל יום הבנות שלי ביקשו לא ללכת לצהרון, וכבר שבועיים אני לא ישנה". האם ובנותיה צילום: דורון גולן

"הגננת תפסה את הבת שלי מהרגליים והידיים ואמרה לילד שיבוא להחזיר לה"

כשברקע מותה המצמרר של התינוקת יסמין וינטה בגן בפתח תקווה והורים ברחבי הארץ יוצאים להפגין למען הגברת הפיקוח בגנים, התקבלה ב"הד הקריות" עדות על המתרחש בצהרון בקרית אתא * ד', אם לתאומות בצהרון: "הבנתי מהבנות שלי שהגננת משתמשת בכוח. הן היו אומרות: 'אמא היא לוחצת עליי בכיסא, לא אמרת לה שאסור להרביץ?'" * רשת המתנ"סים בתגובה: "בשלב זה הנושא נמצא בחקירה משטרתית ואנו נמשיך לפעול בהתאם להוראות המשטרה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *