בית / קריות / ספורט קריות / כדורסל ליגה לאומית: מייק סינגלטרי יחליף את ג'אמל הורני

כדורסל ליגה לאומית: מייק סינגלטרי יחליף את ג'אמל הורני

בשעה טובה פתחו השבוע בקרית אתא את אימוני הקבוצה לעונה הבאה בליגה הלאומית. לאימון הפתיחה, שהתקיים ביום ראשון, התייצבו כל השחקנים הישראלים של הקבוצה, אך עדיין ללא הזרים.

ביום שלישי הצטרף לאימונים הזר דארין גובנס בן ה-24, שסיים כסגן מלך הסלים בליגה האיסלנדית בעונה שעברה. אבל במקביל לפתיחה המוצלחת של האימונים קיבלה הנהלת אתא חדשות רעות בשבוע שעבר מהזר השני, ג'אמל הורני, שחתם לפני חודשים בקבוצה. הורני, ממוצא פנמי שמתגורר בארצות הברית, נתקל בקשיים לחדש את הדרכון שלו בארצות הברית. הנהלת קרית אתא החליטה לפעול מיד ויצרה קשר עם זר אחר שהיה על הכוונת של מאמן הקבוצה שרון אברהמי.

 דארין גובנס
מלך הסלים של הליגה האיסלנדית הצטרף השבוע לאימונים. דארין גובנס (צילום: נחום סגל)

מדובר במייק סינגלטרי, שחקן אמריקאי, בוגר קולג' בן 24, שלא שיחק מחוץ לארצות הברית ומתנשא לגובה שני מ'. סינגלטרי הוא שחקן רב גוני והוא יכול לשחק בעמדות שלוש, ארבע וחמש. העסקה עם השחקן עדיין לא סגורה. הנהלת אתא העבירה לו את ההצעה הכספית שלה והיא מחכה לתשובה ממנו. אם סינגלטרי יסכים לתנאים יש מצב שהוא יגיע לארץ כבר בשבוע הבא.

בינתיים כל שאר השחקנים מתאמנים בהיכל הספורט החדש, האולם הביתי של הקבוצה, פרט לזר השני דארין גובנס מתאמנים גם: המתאזרח הוותיק כריס ווטסון, קובי אייזיק, נועם לייש, ראובן בר, האחים אילן ואבי נניקשוילי, גל חלמיש ושחקני הנוער: בן שמילה, ערן בוטנסקי, עמית כהן ויוני רדובסקי.

בדוק גם

amit 02

להשקיע את הכסף בשחקני קישור

זה נכון שבעולם הכסף הגדול מושקע בעיקר בחלוצים ושחקני התקפה, הם השחקנים היקרים ביותר שמרוויחים את השכר הגבוה ביותר, אבל דווקא אצלנו המצב קצת שונה. מכבי חיפה צריכה להפסיק להשקיע את הכסף הגדול בשחקני התקפה ולהשקיע אותו דווקא בקשרים

"כל יום הבנות שלי ביקשו לא ללכת לצהרון, וכבר שבועיים אני לא ישנה". האם ובנותיה צילום: דורון גולן

"הגננת תפסה את הבת שלי מהרגליים והידיים ואמרה לילד שיבוא להחזיר לה"

כשברקע מותה המצמרר של התינוקת יסמין וינטה בגן בפתח תקווה והורים ברחבי הארץ יוצאים להפגין למען הגברת הפיקוח בגנים, התקבלה ב"הד הקריות" עדות על המתרחש בצהרון בקרית אתא * ד', אם לתאומות בצהרון: "הבנתי מהבנות שלי שהגננת משתמשת בכוח. הן היו אומרות: 'אמא היא לוחצת עליי בכיסא, לא אמרת לה שאסור להרביץ?'" * רשת המתנ"סים בתגובה: "בשלב זה הנושא נמצא בחקירה משטרתית ואנו נמשיך לפעול בהתאם להוראות המשטרה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *