בית / קריות / ספורט קריות / כדורסל ליגה לאומית: "כל העולם רוצה לאמן את אתא"

כדורסל ליגה לאומית: "כל העולם רוצה לאמן את אתא"

מפרקים את החבילה. שרון אברהמי ונפתלי בנטוב
מפרקים את החבילה. שרון אברהמי ונפתלי בנטוב (צילום: אדריאן הרבשטיין)

מה שהיה באוויר כמה שבועות הפך ביום ראשון לעובדה מוגמרת. מאמן השנה של 'הד הקריות', שרון אברהמי, חתם על חוזה לשנתיים בקבוצת הפועל תל אביב מליגת העל. אברהמי ישמש בתפקיד עוזר מאמן לצידו של עודד קטש. בכך הגיעה לסיומה סאגת אברהמי בקרית אתא וכעת הנהלת הקבוצה פועלת להחתים במהרה מאמן חדש. יש בעיה, על פי יו"ר ההנהלה נפתלי בנטוב יש המון קופצים:

"כל העולם רוצה לאמן את אתא. לפחות 10 מאמנים דיברו איתי", אמר בנטוב והוסיף: "לא הופתעתי מההחלטה של אברהמי, הייתי כל הזמן בתהליך. בשבועות הקרובים נחליט מי יאמן את הקבוצה". בנטוב לא מודאג כי חצי קבוצה יש לו. חמישה מתוך הסגל הבכיר של הקבוצה חתומים לעונה הבאה. מדובר בזר ג'ויינר דאליס, המתאזרח גורדון לואיס, תומר גינת, אוראל לב ולירן מורן.

גיא דותן עם הגביע (צילום: אסף רביץ)
גיא דותן עם הגביע (צילום: אסף רביץ)

הרכז של הקבוצה גיא דותן, ספורטאי השנה של 'הד הקריות', קיבל הצעה מהנהלת אתא. דותן בודק גם אופציות נוספות ולא מן הנמנע שבסוף ינחת שוב בהיכל הספורט ברמז. בעיקר עם בנטוב ישכנע אותו שהקבוצה שמה לה מטרה להמשיך לנסות לעלות ליגה. (ראו ראיון בסוף מדור הספורט עם דותן). בנטוב לא מתחייב אף פעם אך מוכן לשחרר הצהרה אופטימית: "נעשה הכול כדי להתברג הכי גבוה שאפשר".

בדוק גם

amit 02

להשקיע את הכסף בשחקני קישור

זה נכון שבעולם הכסף הגדול מושקע בעיקר בחלוצים ושחקני התקפה, הם השחקנים היקרים ביותר שמרוויחים את השכר הגבוה ביותר, אבל דווקא אצלנו המצב קצת שונה. מכבי חיפה צריכה להפסיק להשקיע את הכסף הגדול בשחקני התקפה ולהשקיע אותו דווקא בקשרים

"כל יום הבנות שלי ביקשו לא ללכת לצהרון, וכבר שבועיים אני לא ישנה". האם ובנותיה צילום: דורון גולן

"הגננת תפסה את הבת שלי מהרגליים והידיים ואמרה לילד שיבוא להחזיר לה"

כשברקע מותה המצמרר של התינוקת יסמין וינטה בגן בפתח תקווה והורים ברחבי הארץ יוצאים להפגין למען הגברת הפיקוח בגנים, התקבלה ב"הד הקריות" עדות על המתרחש בצהרון בקרית אתא * ד', אם לתאומות בצהרון: "הבנתי מהבנות שלי שהגננת משתמשת בכוח. הן היו אומרות: 'אמא היא לוחצת עליי בכיסא, לא אמרת לה שאסור להרביץ?'" * רשת המתנ"סים בתגובה: "בשלב זה הנושא נמצא בחקירה משטרתית ואנו נמשיך לפעול בהתאם להוראות המשטרה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *