יום ראשון , ספטמבר 23 2018
בית / קריות / ספורט קריות / כדורסל ליגה לאומית: "כל העולם רוצה לאמן את אתא"

כדורסל ליגה לאומית: "כל העולם רוצה לאמן את אתא"

מפרקים את החבילה. שרון אברהמי ונפתלי בנטוב
מפרקים את החבילה. שרון אברהמי ונפתלי בנטוב (צילום: אדריאן הרבשטיין)

מה שהיה באוויר כמה שבועות הפך ביום ראשון לעובדה מוגמרת. מאמן השנה של 'הד הקריות', שרון אברהמי, חתם על חוזה לשנתיים בקבוצת הפועל תל אביב מליגת העל. אברהמי ישמש בתפקיד עוזר מאמן לצידו של עודד קטש. בכך הגיעה לסיומה סאגת אברהמי בקרית אתא וכעת הנהלת הקבוצה פועלת להחתים במהרה מאמן חדש. יש בעיה, על פי יו"ר ההנהלה נפתלי בנטוב יש המון קופצים:

"כל העולם רוצה לאמן את אתא. לפחות 10 מאמנים דיברו איתי", אמר בנטוב והוסיף: "לא הופתעתי מההחלטה של אברהמי, הייתי כל הזמן בתהליך. בשבועות הקרובים נחליט מי יאמן את הקבוצה". בנטוב לא מודאג כי חצי קבוצה יש לו. חמישה מתוך הסגל הבכיר של הקבוצה חתומים לעונה הבאה. מדובר בזר ג'ויינר דאליס, המתאזרח גורדון לואיס, תומר גינת, אוראל לב ולירן מורן.

גיא דותן עם הגביע (צילום: אסף רביץ)
גיא דותן עם הגביע (צילום: אסף רביץ)

הרכז של הקבוצה גיא דותן, ספורטאי השנה של 'הד הקריות', קיבל הצעה מהנהלת אתא. דותן בודק גם אופציות נוספות ולא מן הנמנע שבסוף ינחת שוב בהיכל הספורט ברמז. בעיקר עם בנטוב ישכנע אותו שהקבוצה שמה לה מטרה להמשיך לנסות לעלות ליגה. (ראו ראיון בסוף מדור הספורט עם דותן). בנטוב לא מתחייב אף פעם אך מוכן לשחרר הצהרה אופטימית: "נעשה הכול כדי להתברג הכי גבוה שאפשר".

בדוק גם

הוכיח שהוא היום מספר 1. גיא חיימוב

ללא הגבלת זרים

המשחקים של הנבחרת בשישי שעבר באלבניה, וביום שלישי באירלנד, עם מאמן זר חדש, לא הביאו איתם בשורות גדולות. למדנו שגם אנדי הרצוג הוא לא קוסם, כמו קודמיו, והוא בטח לא אשם בחוליים של הכדורגל הישראלי. כל זמן שלא ישקיעו כאן במאמני הילדים, לא נתקדם, ועוד פתרון - שאף אחד לא רוצה - לפתוח את השוק לשחקנים זרים

להחתים "לכל החיים". מקסים פלקושצ'נקו צילומים: אדריאן הרבשטיין

חותמת סופית על קיץ מצויין

בגדול יואב כץ וניר קלינגר עשו עבודה טובה הקיץ. הבוס הצליח להשאיר את רוב השחקנים. את אלה שעזבו לא ניתן היה להשאיר, למעט אחד. קלינגר הביא מחליפים ראויים, שמביאים איכויות חדשות, אך גם חלקים שחסרים במשחק שלהם. כדי להשלים את הפאזל צריך להביא קיצוני קלאסי. שמו של מתן חוזז עלה בימים האחרונים ומדובר בדיוק בסוג השחקן הזה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *