בית / קריות / ספורט קריות / כדורגל ליגה א': קנס לאילן אטלי, נזיפה לברוך ממן

כדורגל ליגה א': קנס לאילן אטלי, נזיפה לברוך ממן

פרשת ההרחקה של שני מאמני הכדורגל של הקבוצות הקריתיות באותו מחזור הגיעה לסיומה. מאמן עירוני קרית אתא ברוך ממן, שהורחק במשחק של קבוצתו בחדרה בגין יציאה מהתחום הטכני ובעיטה בכדור בכעס, לא הגיע לדיון בבית הדין, למרות שזומן, ויצא עם עונש מינימלי – נזיפה. זאת בגלל עברו הנקי.

מאידך מאמן מכבי צור שלום אילן אטלי, שהורחק,  במשחק נגד הפועל עפולה, הגיע לדיון ויצא גם כן בזול, באופן יחסי. אטלי נקנס ב-500 שקלים, אך לא הוענש בהרחקה ממשחק. אטלי התעמת עם שופט המשחק עוזי אברמוב במהלך המחצית השנייה. הוא חצה את קו ההפרדה הטכני מספר פעמים במהלך המשחק, הוזהר על ידי אברמוב מספר פעמים, ובדקה ה-71 אברמוב הפסיק את המשחק והחליט להרחיק אותו מהמגרש. על פי גרסת השופט אטלי נשאר עד לסיום המשחק בתחומי המגרש. אטלי ספג מהדיין

הפעם הוא לא יצא מהתחום הטכני. ברוך ממן (צילום: איסר רביץ)

עמנואל סלע קנס של 500 שקלים, ואת אותו הסכום ספג גם האלונקאי של צור שלום, מיכאל זינגר, שהגיע יחד עם אטלי לבית הדין בעקבות אותו משחק. הטענה נגדו הייתה שהוא נכנס שלא כחוק לתחומי המגרש, במהלך ההפסקה הזמנית במשחק שקבע השופט אברמוב, כשהלך לשוחח ולהרחיק את אטלי. בנוסף, זינגר גם קיבל עונש על תנאי של הרחקה ממשחק אחד מתחומי המגרש.

הנהלת צור שלום טענה כי השופט ביטל את ההחלטה להרחיק את אטלי אחרי שהמאמן הסביר לשופט כי הוא יצא מהתחום הטכני כיוון ששחקן הקבוצה דני אסולין נפצע בצורה חמורה הוא ביקש לבדוק מה מצבו. לכן השופט לא עמד על דרישתו להרחיק אותו. עוד טען אטלי כי בתום המשחק הוא ניגש לחדר ההלבשה של השופטים והתנצל בפני השופט אברמוב.

 

בדוק גם

הילה שלם. צילום: גונן שמר

קרית אתא: הפעילה החברתית הילה שלם תתמודד למועצת העיר

מתמודדת חדשה-ישנה למועצת העיר קרית אתא מסתמנת כמי שיכולה להוות אופוזיציה נדירה לקואליציה העירונית הרחבה …

מצלמות אבטחה, גן אברמסקי. צילום: דוברות העירייה

מצלמות הותקנו בגני המשחקים הציבוריים בקרית אתא

עיריית קרית אתא מרחיבה את מערך מצלמות האבטחה העירוניות לאור העובדה  שהעירייה משקיעה משאבים רבים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *