בית / קריות / ספורט קריות / כדורגל ליגה א': קנס לאילן אטלי, נזיפה לברוך ממן

כדורגל ליגה א': קנס לאילן אטלי, נזיפה לברוך ממן

פרשת ההרחקה של שני מאמני הכדורגל של הקבוצות הקריתיות באותו מחזור הגיעה לסיומה. מאמן עירוני קרית אתא ברוך ממן, שהורחק במשחק של קבוצתו בחדרה בגין יציאה מהתחום הטכני ובעיטה בכדור בכעס, לא הגיע לדיון בבית הדין, למרות שזומן, ויצא עם עונש מינימלי – נזיפה. זאת בגלל עברו הנקי.

מאידך מאמן מכבי צור שלום אילן אטלי, שהורחק,  במשחק נגד הפועל עפולה, הגיע לדיון ויצא גם כן בזול, באופן יחסי. אטלי נקנס ב-500 שקלים, אך לא הוענש בהרחקה ממשחק. אטלי התעמת עם שופט המשחק עוזי אברמוב במהלך המחצית השנייה. הוא חצה את קו ההפרדה הטכני מספר פעמים במהלך המשחק, הוזהר על ידי אברמוב מספר פעמים, ובדקה ה-71 אברמוב הפסיק את המשחק והחליט להרחיק אותו מהמגרש. על פי גרסת השופט אטלי נשאר עד לסיום המשחק בתחומי המגרש. אטלי ספג מהדיין

הפעם הוא לא יצא מהתחום הטכני. ברוך ממן (צילום: איסר רביץ)

עמנואל סלע קנס של 500 שקלים, ואת אותו הסכום ספג גם האלונקאי של צור שלום, מיכאל זינגר, שהגיע יחד עם אטלי לבית הדין בעקבות אותו משחק. הטענה נגדו הייתה שהוא נכנס שלא כחוק לתחומי המגרש, במהלך ההפסקה הזמנית במשחק שקבע השופט אברמוב, כשהלך לשוחח ולהרחיק את אטלי. בנוסף, זינגר גם קיבל עונש על תנאי של הרחקה ממשחק אחד מתחומי המגרש.

הנהלת צור שלום טענה כי השופט ביטל את ההחלטה להרחיק את אטלי אחרי שהמאמן הסביר לשופט כי הוא יצא מהתחום הטכני כיוון ששחקן הקבוצה דני אסולין נפצע בצורה חמורה הוא ביקש לבדוק מה מצבו. לכן השופט לא עמד על דרישתו להרחיק אותו. עוד טען אטלי כי בתום המשחק הוא ניגש לחדר ההלבשה של השופטים והתנצל בפני השופט אברמוב.

 

בדוק גם

yam 01

מי יהיה אלוף סבב קרית ים?

48 גולשים השתתפו לפני שבועיים בתחרות סאפ בחוף קרית ים, תחרות שנייה מתוך חמש. הסבב יסתיים ב-16.6.18

הכל הולך לקלינגר העונה. בגמר הוא החליט להביע אמון גם במקסים פלקושצ'נקו וגם בגל אראל, שניהם הרוויחו את האמון הזה בשבועות האחרונים. קלינגר קיבל את שער היתרון ממקסים, ובזמן שאראל התקשה בתפקיד הקשר האחורי (הוא הכי טוב כקשר 50/50), איכשהו כמה טעויות שלו לא עלו לאדומים בשער. כי הקארמה החליטה שלא מגיע לו להיות חתום על הפסד בגמר הגביע, לא בעונה בה פילס את דרכו מהיציע להרכב ונתן כל מה שיש לו בכל רגע נתון. הכל כל כך הולך לקלינגר, שאפילו מאמון קשוע הספיק לבשל שער בגמר הגביע. ובסוף זה נגמר עם עדן בן בסט מניף גביע. עדן, הדבק של הקבוצה לאורך העונה, נתן את הבטחון לכל השאר. הוא זה שבביקור הקודם בטדי כבש שלושער, הוא זה שבפנדלים מול הר הגעש של אוהדי בית"ר בחצי הגמר כבש בנינוחות את הבעיטה הראשונה והחשובה כל כך. הוא היה שם כל פעם שנדמה היה שנשברים, כל פעם שצריך היה רגע של התעלות. אין בכדורגל הישראלי מי שראוי יותר להניף גביע השנה. מגיע לו. מגיע להם.

אוניברסלי: עונה היסטורית

מגיע להם. כל כך מגיע להם. הגביע הזה הוא הפרס הראוי לעונה הזאת של הפועל חיפה, עונה שהפכה ביום רביעי מגדולה להיסטורית, אחת הגדולות בתולדות המועדון. תואר ראשון להפועל חיפה מאז האליפות לפני 20 שנה, תואר שני מאז 1974

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *