בית / קריות / ספורט קריות / כדורגל ליגה א': "העונה הליגה מטורפת לחלוטין"

כדורגל ליגה א': "העונה הליגה מטורפת לחלוטין"

החטיא פעמיים. אדם וייר
החטיא פעמיים. אדם וייר (צילומים: איסר רביץ)

אחרי הניצחון הגדול במשחק החשוב נגד אחווה עראבה חזרה בשישי שעבר עירוני קרית אתא למגרשה הביתי למשחק נגד הפועל בית שאן. כולם בקבוצה קיוו להמשיך במומנטום, כדי לברוח מהתחתית הבוערת, אבל גם לבית שאן היו תוכניות, שלא עמדו בקנה אחד עם התוכניות של קרית אתא. בסיום בית שאן ניצחה 0:2 והיא חזק בתמונת המאבק לפלייאוף העליון. אתא לא עלתה מסונוורת מהניצחון הגדול שבוע קודם, כולם בקבוצה ידעו מה חשיבות המשחק וידעו גם שבית שאן היא קבוצה מסוכנת, בעיקר בחלק ההתקפי.

חניכיו של עודד קוטר תקפו והגיעו למצבים, אך סבלו הפעם מהחמצות, חלקן מסמרות שיער. אדם וייר החטיא פעמיים, אביב מלכה החטיא ממצב, שעד עכשיו גם הוא עצמו לא מבין איך. זה קרה אחרי שבעיטה של הקפטן יוחאי כהן נהדפה מהמשקוף לעברו של אביב, הוא נגח מול שער חשוף ממטרים ספורים החוצה. גם החלוץ יקי ויצמן בעט החוצה מול שער ריק.

החמצה מסמרת שיער. אביב מלכה
החמצה מסמרת שיער. אביב מלכה

איך אומרת הקלישאה הידועה? 'כשלא מבקיעים סופגים. זה מה שקרה אחרי שעה של משחק ללא שערים. בית שאן עקצה. שתי עקיצות מאוד כואבות שהותירו את קרית אתא ללא נקודות. קוטר סיכם את המשחק: "הליגה העונה מטורפת לגמרי, אני לא מבין איך עראבה ניצחה בדלית אל כרמל ואיך כפר סבא לא ניצחה את כרמיאל. צפוי לנו היום משחק קשה מאוד בטבריה".

ביום שישי בשעה 14:15 תשחק אתא בחוץ נגד עירוני טבריה.

 

בדוק גם

amit 02

להשקיע את הכסף בשחקני קישור

זה נכון שבעולם הכסף הגדול מושקע בעיקר בחלוצים ושחקני התקפה, הם השחקנים היקרים ביותר שמרוויחים את השכר הגבוה ביותר, אבל דווקא אצלנו המצב קצת שונה. מכבי חיפה צריכה להפסיק להשקיע את הכסף הגדול בשחקני התקפה ולהשקיע אותו דווקא בקשרים

"כל יום הבנות שלי ביקשו לא ללכת לצהרון, וכבר שבועיים אני לא ישנה". האם ובנותיה צילום: דורון גולן

"הגננת תפסה את הבת שלי מהרגליים והידיים ואמרה לילד שיבוא להחזיר לה"

כשברקע מותה המצמרר של התינוקת יסמין וינטה בגן בפתח תקווה והורים ברחבי הארץ יוצאים להפגין למען הגברת הפיקוח בגנים, התקבלה ב"הד הקריות" עדות על המתרחש בצהרון בקרית אתא * ד', אם לתאומות בצהרון: "הבנתי מהבנות שלי שהגננת משתמשת בכוח. הן היו אומרות: 'אמא היא לוחצת עליי בכיסא, לא אמרת לה שאסור להרביץ?'" * רשת המתנ"סים בתגובה: "בשלב זה הנושא נמצא בחקירה משטרתית ואנו נמשיך לפעול בהתאם להוראות המשטרה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *