בית / קריות / ספורט קריות / יש חסות לעירוני קרית אתא

יש חסות לעירוני קרית אתא

מחויבים. נפתלי בנטוב וירון ספיר  (צילום: עזריאלי קרית אתא)
מחויבים. נפתלי בנטוב וירון ספיר (צילום: עזריאלי קרית אתא)

קניון עזריאלי קרית אתא מקבוצת קניוני עזריאלי חבר לשיתוף פעולה עם קבוצת הכדורסל אליצור קרית אתא המשחקת בליגה הלאומית, במהלך עונת המשחקים 2015/ 2016. שם הקבוצה ישונה לעירוני עזריאלי קרית אתא. ביום ראשון חתמו הגופים על מתן החסות במעמד מנהל ויו"ר קבוצת אליצור קרית אתא נפתלי בנטוב, מנכ"ל קניון עזריאלי קרית אתא ירון ספיר, צוות המאמנים וסגל הנהלת הקבוצה.

מדובר בחסות ראשונה שעזריאלי קרית אתא מעניק לקבוצת הכדורסל המקומית שעושה חיל בספורט הישראלי בליגה הלאומית. אליצור קרית אתא הוקמה בשנת 1974 ומגשימה את יעדיה בכדורסל הישראלי ומביאה כבוד רב למטרופולין חיפה והקריות. במסגרת החסות ימותגו חולצות השחקנים עם הלוגו של הקניון והאוהדים יקבלו חולצות ממותגות של עזריאלי קרית אתא.

עיקר ההשקעה ינותב למחלוקת הנוער בניהולם של שניר שוהם וחנן קסטיאל. באליצור קרית אתא מתאמנים יותר מ-400 ילדים ובני נוער שמסמלים את הדור הבא של הכדורסל הישראלי. ההיכרות בין הגופים החלה עוד בעונת המשחקים הקודמת, שעזריאלי קרית אתא לקח חלק בפעילויות השונות של הקבוצה ונצר חיבור שמטרתו לעודד את התושבים לתת אמון רב הקבוצה המקומית.

מימין לשמאל: שקד שוהם, שניר שוהם, חנן קסטיאל, נפתלי בנטוב, ירון ספיר, חיים נוימן, כפיר נוימן, שלומי ויוסי אבוחצירה (צילום: עזריאלי קרית אתא
מימין לשמאל: שקד שוהם, שניר שוהם, חנן קסטיאל, נפתלי בנטוב, ירון ספיר, חיים נוימן, כפיר נוימן, שלומי ויוסי אבוחצירה (צילום: עזריאלי קרית אתא)

מנכ"ל קניון עזריאלי קרית אתא ירון ספיר: "נכנסתי לתפקידי בינואר 2015 והצבתי יעד מרכזי שעזריאלי קרית אתא יהיה חלק בלתי נפרד מהעיר, בעידוד ותמיכה לקבוצת הכדורסל המקומית. קבוצת אליצור קרית אתא עושה חיל בספורט הישראלי ועבורנו הקבוצה מהווה מקור לגאווה גדולה. המטרה שלנו, לתת כתף לתרומה למען הקהילה מההיכרות המוצלחת עם הקבוצה ושיתוף פעולה בעונה הקודמת שהניב תוצאות טובות.

"בשבועות האחרונים התקיימו מספר פגישות בין ההנהלה והשותפות יצאה לדרך, זה המקום הטבעי שלנו לבוא ולתרום. הקניון יעמיד לרשות השחקנים את כל הבמה על מנת לקרב את הקהילה, כבר בקרוב יוצב סל קליעה בקניון שמוכיח את המחויבות שלנו", מסכם ספיר.

מנכ"ל אליצור קרית אתא נפתלי בנטוב: "בתקופה הקרובה נראה את החיבור עם עזריאלי בפעילות למען הקהילה. נראה את החיבור של השחקנים באירועים משותפים וטורנירים תחרותיים של מחלקות הנוער. החסות מאד חשובה, כי היא גורמת לקהל להכיר בקבוצה. אליצור קרית אתא היא הקבוצה הבכירה ביותר בליגה הלאומית, אחת החזקות שיש והמטרה שלנו היא להריץ קבוצה יותר טובה מהעונה הקודמת. החיבור עם הקניון החלט נותן מוטיבציה להגיע לליגת העל, זה האור בקצה המנהרה, לכוון את הבוגרים לשורה הראשונה של הכדורסל הישראלי. המטרה שלנו שבפלייאוף העליון, האולם יהיה מלא בקהל".

 

בדוק גם

amit 02

להשקיע את הכסף בשחקני קישור

זה נכון שבעולם הכסף הגדול מושקע בעיקר בחלוצים ושחקני התקפה, הם השחקנים היקרים ביותר שמרוויחים את השכר הגבוה ביותר, אבל דווקא אצלנו המצב קצת שונה. מכבי חיפה צריכה להפסיק להשקיע את הכסף הגדול בשחקני התקפה ולהשקיע אותו דווקא בקשרים

"כל יום הבנות שלי ביקשו לא ללכת לצהרון, וכבר שבועיים אני לא ישנה". האם ובנותיה צילום: דורון גולן

"הגננת תפסה את הבת שלי מהרגליים והידיים ואמרה לילד שיבוא להחזיר לה"

כשברקע מותה המצמרר של התינוקת יסמין וינטה בגן בפתח תקווה והורים ברחבי הארץ יוצאים להפגין למען הגברת הפיקוח בגנים, התקבלה ב"הד הקריות" עדות על המתרחש בצהרון בקרית אתא * ד', אם לתאומות בצהרון: "הבנתי מהבנות שלי שהגננת משתמשת בכוח. הן היו אומרות: 'אמא היא לוחצת עליי בכיסא, לא אמרת לה שאסור להרביץ?'" * רשת המתנ"סים בתגובה: "בשלב זה הנושא נמצא בחקירה משטרתית ואנו נמשיך לפעול בהתאם להוראות המשטרה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *