מבזקים
בית / קריות / בחירות מקומיות בקריות / יו"ר ש"ס בקרית אתא: "מניח שתהיה תמיכה נוספת מהציבור"

יו"ר ש"ס בקרית אתא: "מניח שתהיה תמיכה נוספת מהציבור"

המועמד מטעם ש"ס למועצת העיר בקרית אתא, מתי אבני, מעריך שתהיה עוד תמיכה מהציבור ביום הבחירות, בעקבות פטירתו של הרב עובדיה יוסף ז"ל.

אמש (שלישי) התקיימה עצרת נוספת לזכרו  של הרב יוסף במדרשה הממוקמת בסמוך לעירייה ומחר (חמישי) צפויה להתקיים עצרת גדולה  במדרשת אורות ברחוב העצמאות, אליה הוזמנו גם הרבנים הראשיים של העיר. "קשה לבדוק את זה כרגע, אבל אני מניח שתהיה תמיכה נוספת מהציבור בעקבות פטירת המרן. אמנם אנו מדברים על אחוזים מזעריים, אבל אני בהחלט חושב שתהיה עוד תמיכה בציבור", אמר אבני.

רשימת ש"ס, שבראשה עומד אבני, שינתה את פניה לקראת הבחירות הקרובות והכניסה משב רוח צעיר ומרענן מתוך מטרה לעורר שינוי במועצה.

אבני: "ההתמחות המקצועית שלי בתחומי הניהול התקין, קידום נושאי חינוך ותרבות, מינוף ובנייה של פרויקטים שונים במרחב העירוני, ניהול תקציבים והתייעלות יסייעו לי בהגשמת המטרות בעירייה. יחד עם חבריי אני מתכוון להשקיע ולתרום מניסיוני לתושבים ואין ספק שיש לנו הרבה עבודה".

אבני מבהיר, כי מפלגתו לא תהיה חותמת גומי במועצה וכי הוא וחבריו ילחמו למען התושבים שנשכחו בשנים האחרונות. "מועצת העיר קרית אתא מורכבת מ-17 חברים. אסור שיקרה מצב בו לראש העיר יהיה רוב של מנדטים במועצה, זה אסון לדמוקרטיה. בטוחני שאוכל לתרום מניסיוני העשיר ברשויות לטובת התושבים".

» לחצו כאן כדי להכיר את המועמדים לראשות עיריית קרית אתא
» לחצו כאן כדי להכיר את המועמדים למועצת העיר קרית אתא

מתי אבני (צילום: יח"צ)
מתי אבני (צילום: יח"צ)

בדוק גם

בנות מצווה. צילום: דוברות העירייה

בת מצווש של כולן

טקס סיום פרויקט "בת מצווה", המשלב בין תלמידות בתי ספר דתיים וחילוניים, התקיים בשבוע שעבר …

יתוש אילוסטרציה

מבצע הדברת יתושים בקרית אתא

כמדי שנה לקראת האביב נערכת עיריית קרית אתא לעונת היתושים באמצעות פעילות של איתור וטיפול …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *