בית / קריות / חדשות קריות / זהירות, כיכר מסוכנת לפניכם

זהירות, כיכר מסוכנת לפניכם

נהגים, החולפים בכיכר שבנתה עיריית קרית אתא בצומת הרחובות חנקין וסוקולוב, חשופים לסכנות של פגיעה במכלולי הרכב ואף סטייה מנתיב הנסיעה.

לפני מספר חודשים החלה העירייה לבנות את הכיכר, וזה שבועות ארוכים שלא מתבצעת במקום שום עבודה. לאורך שבועות הגיע "הד הקריות" על מנת לבדוק את הנעשה, אולם מתברר כי העבודות על הכיכר אינן מתקדמות.

הכיכר בצומת חנקין-סוקולוב (צילום: דורון גולן)
הכיכר בצומת חנקין-סוקולוב (צילום: דורון גולן)

נכון לשבוע זה, זרועה הכיכר בבורות עמוקים שעלולים לפגוע במכלולי ההגה והבלמים. האספלט גורם למשטח לא מפולס של פני הכביש. הסכנה גדולה שבעתיים למשתמשים ברכב דו גלגלי שעלולים לאבד את השליטה בפתאומיות, במיוחד בשעות החשיכה, שאז כמעט בלתי אפשרי לראות את המהמורות בכביש.

בנתיב זה חולפים אלפי נהגים מדי יום.

מעיריית קרית אתא נמסר: "בצומת חנקין-סוקולוב הושלמה ההפקעה הכוללת תכנון מורחב לשטח, ובימים אלה מתחילות עבודות התשתית להסדרת הכיכר, הרחבת הכביש לשני נתיבים וביצוע עבודות אספלט".

בדוק גם

"כל יום הבנות שלי ביקשו לא ללכת לצהרון, וכבר שבועיים אני לא ישנה". האם ובנותיה צילום: דורון גולן

"הגננת תפסה את הבת שלי מהרגליים והידיים ואמרה לילד שיבוא להחזיר לה"

כשברקע מותה המצמרר של התינוקת יסמין וינטה בגן בפתח תקווה והורים ברחבי הארץ יוצאים להפגין למען הגברת הפיקוח בגנים, התקבלה ב"הד הקריות" עדות על המתרחש בצהרון בקרית אתא * ד', אם לתאומות בצהרון: "הבנתי מהבנות שלי שהגננת משתמשת בכוח. הן היו אומרות: 'אמא היא לוחצת עליי בכיסא, לא אמרת לה שאסור להרביץ?'" * רשת המתנ"סים בתגובה: "בשלב זה הנושא נמצא בחקירה משטרתית ואנו נמשיך לפעול בהתאם להוראות המשטרה"

ציקי אבישר מכריז על התמודדות לראשות קרית מוצקין. צילום: דורון גולן

ציקי אבישר: "המטרה שלי להשיב לתושבים את תחושת ניקיון הכפיים"

אבישר הכריז ביום חמישי בבית נגלר בקרית חיים על התמודדות לראשות עיריית קרית מוצקין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *