יום שני , ספטמבר 24 2018
בית / קריות / ספורט קריות / הפסד טכני וקנס לנערים ג' של אתא

הפסד טכני וקנס לנערים ג' של אתא

זעם במחלקת הנוער של עירוני קרית אתא על ההתאחדות לכדורגל. לפני שבועיים הייתה אמורה קבוצת נערים ג' של המחלקה לארח את קבוצת בני סכנין. משחק צמרת בין המובילה מסכנין לסגניתה מאתא.

שופט המשחק ציין בדו"ח שהעביר להתאחדות לכדורגל כי עירוני קרית אתא לא התייצבה למשחק הביתי שלה, בעוד הקבוצה האורחת והוא עצמו המתינו לה. בעקבות דו"ח השופט זומנה הקבוצה לוועדת משמעת, ככל הנראה נציג מהמועדון לא הגיע לדיון ושופט בית הדין פסק על הפסד טכני לחובת עירוני אתא ובנוסף גם על קנס בסך 500 שקלים.

"אסגור את כל מחלקת הנוער אם לא ישנו את ההחלטה". יוסי גבאי (צילום: נחום סגל)

בקרית אתא קיבלו את ההחלטה בתדהמה. מנהל האיצטדיון ומנהל מחלקת הנוער, יוסי גבאי, הגיב בכעס: "אני לא מבין את השופט. המשחק היה אמור להתקיים לפני שבועיים, בסוף השבוע שהיה גשום. כל הקבוצה שלנו התייצבה למשחק, השחקנים ישבו בחדר ההלבשה על פי הוראה שלי. אמרתי להם שאין טעם שיתלבשו מתוך ידיעה שהשופט יפסול את המשחק בגלל תנאי המגרש. ואכן כך היה. השופט הודיע לי באופן אישי כי הוא פוסל את המגרש ואין משחק. שחררתי את השחקנים הביתה. השבוע נודע לי כי קיבלנו הפסד טכני. איך יתכן, נראה לך שלא נתייצב למשחק ביתי שלנו. אני לא מתכונן לוותר, אסגור את כל מחלקת הנוער אם לא ישנו את ההחלטה ויקבעו לקיים משחק חוזר. זה השפלה בשבילי שאנחנו לא מתייצבים למשחק ביתי. לא אוותר, הקבוצה הזו מתמודדת על האליפות ובלי קשר זה עניין עקרוני איאבק עד שהצדק יצא לאור". סיכם גבאי.

יצוין כי גבאי ערער על ההחלטה ובימים הקרובים יתקיים דיון חוזר בעניין. בינתיים, בשבת שעברה נוצחה הקבוצה על ידי הפועל חיפה והיא ירדה מהמקום השני למקום הרביעי כשהיא מרוחקת מסכנין שמדורגת במקום הראשון בהפרש של 12 נקודות.

בדוק גם

הוכיח שהוא היום מספר 1. גיא חיימוב

ללא הגבלת זרים

המשחקים של הנבחרת בשישי שעבר באלבניה, וביום שלישי באירלנד, עם מאמן זר חדש, לא הביאו איתם בשורות גדולות. למדנו שגם אנדי הרצוג הוא לא קוסם, כמו קודמיו, והוא בטח לא אשם בחוליים של הכדורגל הישראלי. כל זמן שלא ישקיעו כאן במאמני הילדים, לא נתקדם, ועוד פתרון - שאף אחד לא רוצה - לפתוח את השוק לשחקנים זרים

להחתים "לכל החיים". מקסים פלקושצ'נקו צילומים: אדריאן הרבשטיין

חותמת סופית על קיץ מצויין

בגדול יואב כץ וניר קלינגר עשו עבודה טובה הקיץ. הבוס הצליח להשאיר את רוב השחקנים. את אלה שעזבו לא ניתן היה להשאיר, למעט אחד. קלינגר הביא מחליפים ראויים, שמביאים איכויות חדשות, אך גם חלקים שחסרים במשחק שלהם. כדי להשלים את הפאזל צריך להביא קיצוני קלאסי. שמו של מתן חוזז עלה בימים האחרונים ומדובר בדיוק בסוג השחקן הזה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *