בית / קריות / ספורט קריות / הנהלת עירוני אתא במו"מ עם קובי דנינו

הנהלת עירוני אתא במו"מ עם קובי דנינו

לאחר שהתאוששה מההלם בעקבות התפטרותו של המאמן רחמים סלע החלה הנהלת עירוני קרית אתא לחפש מחליף. זו משימה לא קלה בתקופה זו של העונה, מה עוד שקרית אתא נמצאת במצב רע וסגל הקבוצה לא משופע בשחקנים בעלי רקורד מרשים.

ביום שני פנתה ההנהלה אל מאמן הקבוצה בעונה שעברה, קובי דנינו, וזה הסכים לחזור לאמן בתנאי שיקבל חוזה לשנתיים. הנהלת אתא הודיעה כי היא צריכה לבדוק את הנושא ולא מן הנמנע שהדרישה הזו של דנינו תגרום לפיצוץ המשא ומתן.

כזכור דנינו אימן בעונה שעברה באתא בחצי השני של העונה, אחרי התפטרותו של מוקי ארמה והוא הצליח להשאיר את הקבוצה בליגה.

קובי דנינו
דורש חוזה לשנתיים. קובי דנינו (צילום: איסר רביץ )

בדוק גם

yam 01

מי יהיה אלוף סבב קרית ים?

48 גולשים השתתפו לפני שבועיים בתחרות סאפ בחוף קרית ים, תחרות שנייה מתוך חמש. הסבב יסתיים ב-16.6.18

הכל הולך לקלינגר העונה. בגמר הוא החליט להביע אמון גם במקסים פלקושצ'נקו וגם בגל אראל, שניהם הרוויחו את האמון הזה בשבועות האחרונים. קלינגר קיבל את שער היתרון ממקסים, ובזמן שאראל התקשה בתפקיד הקשר האחורי (הוא הכי טוב כקשר 50/50), איכשהו כמה טעויות שלו לא עלו לאדומים בשער. כי הקארמה החליטה שלא מגיע לו להיות חתום על הפסד בגמר הגביע, לא בעונה בה פילס את דרכו מהיציע להרכב ונתן כל מה שיש לו בכל רגע נתון. הכל כל כך הולך לקלינגר, שאפילו מאמון קשוע הספיק לבשל שער בגמר הגביע. ובסוף זה נגמר עם עדן בן בסט מניף גביע. עדן, הדבק של הקבוצה לאורך העונה, נתן את הבטחון לכל השאר. הוא זה שבביקור הקודם בטדי כבש שלושער, הוא זה שבפנדלים מול הר הגעש של אוהדי בית"ר בחצי הגמר כבש בנינוחות את הבעיטה הראשונה והחשובה כל כך. הוא היה שם כל פעם שנדמה היה שנשברים, כל פעם שצריך היה רגע של התעלות. אין בכדורגל הישראלי מי שראוי יותר להניף גביע השנה. מגיע לו. מגיע להם.

אוניברסלי: עונה היסטורית

מגיע להם. כל כך מגיע להם. הגביע הזה הוא הפרס הראוי לעונה הזאת של הפועל חיפה, עונה שהפכה ביום רביעי מגדולה להיסטורית, אחת הגדולות בתולדות המועדון. תואר ראשון להפועל חיפה מאז האליפות לפני 20 שנה, תואר שני מאז 1974

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *