יום ראשון , ספטמבר 23 2018
בית / קריות / פנאי קריות / היוצר מקרית אתא יקרין את סרטו בקריון

היוצר מקרית אתא יקרין את סרטו בקריון

הסרט "לא בתל אביב" של היוצר נוני גפן מגיע לגלובוס מקס בקריון ויוקרן ביום חמישי הקרוב. גפן בן 30, נולד בטבעון וגדל בקרית אתא, שיחק בסרט של עידו פולק "אף פעם לא מאוחר מידי". הוא במאי כריזמטי ורעב שעתיד להטביע את חותמו על תעשיית הקולנוע הישראלי.

מדובר בקומדיית אינדי חריפה ומשעשעת בהשתתפות טל פרידמן ורומי אבולעפיה. סרט מסע המתרחש בעיירה כפרית בצפון הארץ ובמרכזו מיכה, מורה בבית ספר תיכון (נוני גפן) שמפוטר מעבודתו ובתגובה חוטף את אנה, אחת מתלמידותיו (יערה פלציג), ויוצא למסע הזוי שבמהלכו הוא יוצר קשר חדש עם נוני, אהובת נעוריו (רומי אבולעפיה).

לא בתל אביב (צילום: זיו ברקוביץ')

במהלך המסע פוגשת השלישייה שחקן בשם עופר שכטר (טל פרידמן) קבוצת פמיניסטיות שחוטפות אותו וזמר שפשע בעבר, כשלכל אורכו של הסרט רודפת המשטרה המקומית אחריהם. דרך רצופת מהמורות מובילה אותם ללמוד לאהוב את עצמם – ואחד את השני – בעולם שאיבד את התקווה. הסרט זכה בפרס נמר הכסף בפסטיבל לוקרנו.

גפן  נבחר על-ידי חברת אמריקן אקספרס לקחת חלק בפרויקט "The Young Professionals Project", חממה עסקית לטיפוח והעצמה של טאלנטים צעירים. החברה איתרה תשעה מועמדים צעירים ומבטיחים העוסקים בתחומים שונים – יזמות, אמנות, פעילות חברתית, קולנוע ועוד.

"לא בתל אביב", יום חמישי, 20.12, גלובוס מקס קריון

בדוק גם

"אבא שלי, זיכרונו לברכה, אף פעם לא השקיע בי". חיים צורי (צילום: דורון גולן)

צורי נטו

הילדות בקרית מוצקין כתלמיד שובב ולא ממש מצטיין, חבורת האופנוענים של קולנוע אורות, התרגילים בצבא עם אביגדור קהלני, העבודה בנמל חיפה, רישיון הטיס, פספוס גידול הילדים מהנישואים הראשונים, ההתאהבות ברעייתו דפנה, התדמית הקשוחה, האהבה העזה לבעלי חיים והחרטה הגדולה. חיים צורי כמו שלא הכרתם

בית ספר גבעת אלונים. צילום: דוברות העירייה

בהשקעה של 13 מיליון שקלים נחנך השבוע בית הספר גבעת אלונים

בתחילת השבוע עם פתיחת שנת הלימודים תשע"ט, נחנך בית הספר החדש בגבעת אלונים בקרית אתא. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *