בית / קריות / בחירות מקומיות בקריות / דובר אגודת הסטודנטים בחיפה מצטרף לפוליטיקה

דובר אגודת הסטודנטים בחיפה מצטרף לפוליטיקה

 

אור מורדו
אור מורדו (צילום: יח"צ)

דובר אגודת הסטודנטים באוניברסיטת חיפה אור מורדו, מצטרף לרשימת מפלגת העבודה בקרית אתא.  בשבוע שעבר הודיע יו"ר אגודת הסטודנטים יוסי מזרחי, כי הוא מצטרף לסיעת הצעירים בקרית אתא. 

״מאז שאני זוכר את עצמי תמיד עסקתי בפעילות ציבורית והתנדבותית בקרית אתא ולמענה", אמר מורדו השבוע. "לא בכדי כיהנתי בעבר כיושב ראש מועצת הנוער העירונית ופעלתי במסגרת עמותת במתנ"ה לפיתוח וטיפוח החינוך הבלתי פורמלי. לכן, זה טבעי בעיני גם היום כסטודנט לעסוק בפעילות ציבורית ולהמשיך ולתרום לעיר המגורים שלי״.

מדוע החלטת להצטרף דווקא לרשימת העבודה?
״אני לא מאמין ברשימות סקטוריאליות. אני חושב שכתושב העיר חובתי לדאוג גם לצעירים וגם לגמלאים, גם לחילוניים וגם לדתיים, ולא להתמקד רק בסקטור מסוים. דווקא לנו כצעירים יש את האחריות הגדולה לדאוג לא רק לעצמנו אלא גם לדור העתיד – הילדים, הנוער, הסטודנטים וגם לדור המייסדים.

הכתבה המורחבת תפורסם ביום שישי ב"הד הקריות"

בדוק גם

כוויות ברגליים. צילום מתוך תיק התביעה

תביעה נגד גן ילדים שבו תינוק ניכווה ממים רותחים ברגליו

לבית משפט השלום בקריות הוגש כתב תביעה נגד גן ילדים פרטי בקריות בעקבות מקרה שבו …

"כל יום הבנות שלי ביקשו לא ללכת לצהרון, וכבר שבועיים אני לא ישנה". האם ובנותיה צילום: דורון גולן

"הגננת תפסה את הבת שלי מהרגליים והידיים ואמרה לילד שיבוא להחזיר לה"

כשברקע מותה המצמרר של התינוקת יסמין וינטה בגן בפתח תקווה והורים ברחבי הארץ יוצאים להפגין למען הגברת הפיקוח בגנים, התקבלה ב"הד הקריות" עדות על המתרחש בצהרון בקרית אתא * ד', אם לתאומות בצהרון: "הבנתי מהבנות שלי שהגננת משתמשת בכוח. הן היו אומרות: 'אמא היא לוחצת עליי בכיסא, לא אמרת לה שאסור להרביץ?'" * רשת המתנ"סים בתגובה: "בשלב זה הנושא נמצא בחקירה משטרתית ואנו נמשיך לפעול בהתאם להוראות המשטרה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *