בית / קריות / ספורט קריות / ברוך ממן התפטר, קרית אתא מתקשה למצוא מאמן

ברוך ממן התפטר, קרית אתא מתקשה למצוא מאמן

ברוך ממן, מאמן מכבי עירוני קרית אתא התפטר ביום שישי האחרון, מיד אחרי המשחק האחרון של הקבוצה בו נוצחה 3:1 ע"י מ.ס. כרמיאל/צפת. ממן פנה למנהל הקבוצה אלי ישראל והודיע לו על החלטתו.

ישראל העביר את ההודעה ליו"ר ההנהלה אהרון אזולאי וזה ניסה לשכנע את ממן לחזור בו ואולם ממן היה נחוש בדעתו להתפטר. יצוין, כי היה זה הפסדה הרביעי ברציפות של הקבוצה, (שלושה בליגה ואחד בגביע) והיא התדרדרה לתחתית עם 8 נקודות בשמונה משחקים.

ביום ראשון התאמנה הקבוצה ואת האימון העביר מאמן הכושר עמית בר. במקביל ניסתה הנהלת הקבוצה להחתים מאמן אחר. התנהלו מגעים עם שני מאמנים, אחד מהם, ככל הנראה פרדי צרפתי, ואולם ההנהלה לא הצליחה להגיע לסיכום עם אף אחד מהם ולפיכך החליטה ההנהלה למנות את מאמן קבוצת הנוער יואב פרידמן למאמן זמני, עד שיימצא מאמן חדש.

פרידמן התחיל לאמן את הקבוצה היום (שלישי) והוא גם ידריך את הקבוצה במשחק הביתי, שיתקיים ביום שישי בשעה 13:00 בקרית אתא. פרידמן ימשיך בעבודתו עם קבוצת הנוער ולמזלו ימי המשחקים של שתי הקבוצות לא מתנגשים, שכן הבוגרים משחקים ביום שישי בלבד והנוער בשבת.

ממן סרב להגיב לידיעה ושחרר הודעה קצרה: "כרגע אני לא ממשיך".

לפני שבועיים קיימה הנהלת הקבוצה משא ומתן עם חלוץ אחווה עראבה אודינקה אמברוס והגיעה איתו לסיכום כספי, השחקן אף התייצב לאימון בשבוע שעבר, ולא התאמן, ואולם מיד אחר כך נעלם. אחרי כמה ימים חתם אודינקה בהפועל בקה אל גרביה מליגה ב', ובהנהלת אתא הבינו שהוא קיבל שם הצעה טובה יותר.

לא מוכן לדבר כרגע. ברוך ממן (צילום: נחום סגל)
לא מוכן לדבר כרגע. ברוך ממן (צילום: נחום סגל)

כתבו: איסר רביץ, עמית שר

בדוק גם

yam 01

מי יהיה אלוף סבב קרית ים?

48 גולשים השתתפו לפני שבועיים בתחרות סאפ בחוף קרית ים, תחרות שנייה מתוך חמש. הסבב יסתיים ב-16.6.18

הכל הולך לקלינגר העונה. בגמר הוא החליט להביע אמון גם במקסים פלקושצ'נקו וגם בגל אראל, שניהם הרוויחו את האמון הזה בשבועות האחרונים. קלינגר קיבל את שער היתרון ממקסים, ובזמן שאראל התקשה בתפקיד הקשר האחורי (הוא הכי טוב כקשר 50/50), איכשהו כמה טעויות שלו לא עלו לאדומים בשער. כי הקארמה החליטה שלא מגיע לו להיות חתום על הפסד בגמר הגביע, לא בעונה בה פילס את דרכו מהיציע להרכב ונתן כל מה שיש לו בכל רגע נתון. הכל כל כך הולך לקלינגר, שאפילו מאמון קשוע הספיק לבשל שער בגמר הגביע. ובסוף זה נגמר עם עדן בן בסט מניף גביע. עדן, הדבק של הקבוצה לאורך העונה, נתן את הבטחון לכל השאר. הוא זה שבביקור הקודם בטדי כבש שלושער, הוא זה שבפנדלים מול הר הגעש של אוהדי בית"ר בחצי הגמר כבש בנינוחות את הבעיטה הראשונה והחשובה כל כך. הוא היה שם כל פעם שנדמה היה שנשברים, כל פעם שצריך היה רגע של התעלות. אין בכדורגל הישראלי מי שראוי יותר להניף גביע השנה. מגיע לו. מגיע להם.

אוניברסלי: עונה היסטורית

מגיע להם. כל כך מגיע להם. הגביע הזה הוא הפרס הראוי לעונה הזאת של הפועל חיפה, עונה שהפכה ביום רביעי מגדולה להיסטורית, אחת הגדולות בתולדות המועדון. תואר ראשון להפועל חיפה מאז האליפות לפני 20 שנה, תואר שני מאז 1974

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *