בית / קריות / חדשות קריות / בקרוב: עוקף ביאליק

בקרוב: עוקף ביאליק

עוקף דרך ביאליק (צילום: וידאו רפי)
עוקף דרך ביאליק (צילום: וידאו רפי)

עיריית קרית אתא מסיימת בימים אלה את עבודות הפיתוח של עוקף דרך ביאליק. הכביש יחבר את רחוב רבין ודרך ביאליק ויעקוף את צומת חנקין העצמאות עלות הפרויקט: כ- 30 מיליון שקלים. בימים אלה מסיימת מחלקת הנדסה ותשתיות בקרית אתא את עבודות הבנייה והפיתוח של עוקף דרך ביאליק שנעשו במסגרת פרויקט המטרונית.

העוקף מחבר את רחוב התעלה עם רחוב רבין בכביש שאורכו כ- 800 מטרים. בכביש קיימת זרוע היוצאת מרחוב ביאליק, התעלה לכיוון רחוב אחד העם במטרה לאפשר לתושבי שכונת אברמסקי לצאת לכל כיוון על ידי הכוונת רמזור. הכביש יקל על תנועת כלי הרכב העוברים לשכונות המזרחיות של העיר מבלי להיאלץ להתעכב בצומת חנקין- העצמאות. הכביש אמור לווסת את תנועת כלי הרכב העוברים מדי יום דרך העיר אל אזור הגליל וממנו וכן להקל על תנועת כלי רכב במרכז העיר.

העבודות כוללות ביצוע כבישים ומדרכות, שדרוג תשתיות תת קרקעיות של ביוב, מים וחשמל, ביצוע מובל ניקוז בתעלת ההגנה שעליו בנוי חלק מהכביש, פיתוח נופי נרחב הכולל בין היתר גם התקנת עמודי תאורה חדשים.

ראש עיריית קרית אתא יעקב פרץ: "עבודות פיתוח ותשתית בתקציבים של עשרות מיליוני שקלים מבוצעות בכל רחבי העיר במטרה לטפל בכל בעיות התשתית של קרית אתא ובמיוחד בצירי תנועה ראשיים בהם עוברים אלפי כלי רכב מדי יום ועל כן ישנה חשיבות עליונה להתוות דרך בטוחה, נגישה ונוחה במטרה להעניק לתושבים את איכות החיים הטובה ביותר."

 

בדוק גם

אלי כהן, הרב שי פרי ושלומי קדוש. צילום: רגעים רונן לוי

סיעת "משנים כיוון" בקרית ים פתחה את מסע הבחירות למועצת העיר

מטה הבחירות של סיעת "משנים כיוון" נפתח  בשבוע שעבר בקרית ים, בקביעת מזוזה על ידי …

התראה לפני דוח, הנגרר של רוח חדשה במוצקין. צילום: רוח חדשה במוצקין

ברוח חדשה במוצקין טוענים להתנכלויות מצד העירייה

חברי תנועת רוח חדשה במוצקין טוענים שהעירייה מתנכלת להם בכוונה על מנת לפגוע במסע הבחירות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *