יום שני , ינואר 21 2019
בית / קריות / חדשות קריות / בקרוב: עוקף ביאליק
עוקף דרך ביאליק (צילום: וידאו רפי)
עוקף דרך ביאליק (צילום: וידאו רפי)

בקרוב: עוקף ביאליק

עוקף דרך ביאליק (צילום: וידאו רפי)
עוקף דרך ביאליק (צילום: וידאו רפי)

עיריית קרית אתא מסיימת בימים אלה את עבודות הפיתוח של עוקף דרך ביאליק. הכביש יחבר את רחוב רבין ודרך ביאליק ויעקוף את צומת חנקין העצמאות עלות הפרויקט: כ- 30 מיליון שקלים. בימים אלה מסיימת מחלקת הנדסה ותשתיות בקרית אתא את עבודות הבנייה והפיתוח של עוקף דרך ביאליק שנעשו במסגרת פרויקט המטרונית.

העוקף מחבר את רחוב התעלה עם רחוב רבין בכביש שאורכו כ- 800 מטרים. בכביש קיימת זרוע היוצאת מרחוב ביאליק, התעלה לכיוון רחוב אחד העם במטרה לאפשר לתושבי שכונת אברמסקי לצאת לכל כיוון על ידי הכוונת רמזור. הכביש יקל על תנועת כלי הרכב העוברים לשכונות המזרחיות של העיר מבלי להיאלץ להתעכב בצומת חנקין- העצמאות. הכביש אמור לווסת את תנועת כלי הרכב העוברים מדי יום דרך העיר אל אזור הגליל וממנו וכן להקל על תנועת כלי רכב במרכז העיר.

העבודות כוללות ביצוע כבישים ומדרכות, שדרוג תשתיות תת קרקעיות של ביוב, מים וחשמל, ביצוע מובל ניקוז בתעלת ההגנה שעליו בנוי חלק מהכביש, פיתוח נופי נרחב הכולל בין היתר גם התקנת עמודי תאורה חדשים.

ראש עיריית קרית אתא יעקב פרץ: "עבודות פיתוח ותשתית בתקציבים של עשרות מיליוני שקלים מבוצעות בכל רחבי העיר במטרה לטפל בכל בעיות התשתית של קרית אתא ובמיוחד בצירי תנועה ראשיים בהם עוברים אלפי כלי רכב מדי יום ועל כן ישנה חשיבות עליונה להתוות דרך בטוחה, נגישה ונוחה במטרה להעניק לתושבים את איכות החיים הטובה ביותר."

 

בדוק גם

יצאו צדיקים. צוות השיטור העירוני (צילום: עיריית קרית ביאליק)

החתול שגרם לשיטור העירוני לעבוד באמצע הלילה

במהלך הלילה האחרון התקבלה במוקד העירוני של קרית ביאליק שיחת טלפון, שבישרה על חתול שתקוע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *