יום שני , דצמבר 10 2018
בית / קריות / חדשות קריות / בניין המשרדים "בי סנטר" בקרית אתא קיבל דיירים חדשים
בניין בי סנטר בקרית אתא (צילום: גילי גילת)
בניין בי סנטר בקרית אתא (צילום: גילי גילת)

בניין המשרדים "בי סנטר" בקרית אתא קיבל דיירים חדשים

עו"ד רועי גולדשטיין ורו"ח משה בן שושן, שכרו מתחמים בבניין המשרדים החדש בי סנטר בקרית אתא. שני המשרדים משתרעים על שטח של כ-50 מ"ר. הבניין כולל 5 קומות, על שטח כולל של כ-6,000 מ"ר, שהוקם על ידי חברת נכסי ירלנא ושות' בע"מ, בבעלות היזם אמיר בטצייג. הבניין, הוקם בהשקעה כספית כוללת הנאמדת בסכום של כ-60 מיליון שקלים.

בי סנטר נחשב לבניין אטרקטיבי עם מיקום נוח וזמין עבור הלקוחות והקונים, במיוחד לאור והסמיכות למטרונית שמנגישים את המרכז בקלות רבה לקהל הרחב. בין השוכרים הבולטים בבניין, נמנים קופת חולים לאומית, ששכרה שטח של כ-800 מ"ר, רשת מועדוני הכושר "ספייס", ששכרו שתי קומות על שטח של כ-1,600 מ"ר ורשת "מחסני השוק", ששכרו שטח של כ-1200 מ"ר .

בטצייג מסר, כי מתוך שטח המשרדים, הושכרו 600 מ"ר לעורכי דין, רואי חשבון ובעלי מקצועות חופשיים אחרים. לדבריו, שטח של כ-500 מ"ר הוקצע להקמת קליניקות פרטיות של רופאים מומחים ובימים אלה מתבצע רישום  של המתעניינים, שזיהו את הפוטנציאל הגדול.

עוד מסר בטצייג, כי בימים אלה מתנהל מו"מ עם כמה גופים ממשלתיים לצורך שכירת משרדים, על שטחים להשכרה בגדלים שונים, בין הגדלים 50 – 1,200 מ"ר.

בניין בי סנטר בקרית אתא (צילום: גילי גילת)
בניין בי סנטר בקרית אתא (צילום: גילי גילת)

בדוק גם

מעבר חצייה אילוסטרציה

מבצע הסברה בנושא בטיחות בדרכים לתושבי קרית אתא

במהלך חג פסח יערך מבצע הסברה בשיתוף עם הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים. המבצע יערך ב-4 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *