יום ראשון , ספטמבר 23 2018
בית / קריות / חדשות קריות / בניין המשרדים "בי סנטר" בקרית אתא קיבל דיירים חדשים

בניין המשרדים "בי סנטר" בקרית אתא קיבל דיירים חדשים

עו"ד רועי גולדשטיין ורו"ח משה בן שושן, שכרו מתחמים בבניין המשרדים החדש בי סנטר בקרית אתא. שני המשרדים משתרעים על שטח של כ-50 מ"ר. הבניין כולל 5 קומות, על שטח כולל של כ-6,000 מ"ר, שהוקם על ידי חברת נכסי ירלנא ושות' בע"מ, בבעלות היזם אמיר בטצייג. הבניין, הוקם בהשקעה כספית כוללת הנאמדת בסכום של כ-60 מיליון שקלים.

בי סנטר נחשב לבניין אטרקטיבי עם מיקום נוח וזמין עבור הלקוחות והקונים, במיוחד לאור והסמיכות למטרונית שמנגישים את המרכז בקלות רבה לקהל הרחב. בין השוכרים הבולטים בבניין, נמנים קופת חולים לאומית, ששכרה שטח של כ-800 מ"ר, רשת מועדוני הכושר "ספייס", ששכרו שתי קומות על שטח של כ-1,600 מ"ר ורשת "מחסני השוק", ששכרו שטח של כ-1200 מ"ר .

בטצייג מסר, כי מתוך שטח המשרדים, הושכרו 600 מ"ר לעורכי דין, רואי חשבון ובעלי מקצועות חופשיים אחרים. לדבריו, שטח של כ-500 מ"ר הוקצע להקמת קליניקות פרטיות של רופאים מומחים ובימים אלה מתבצע רישום  של המתעניינים, שזיהו את הפוטנציאל הגדול.

עוד מסר בטצייג, כי בימים אלה מתנהל מו"מ עם כמה גופים ממשלתיים לצורך שכירת משרדים, על שטחים להשכרה בגדלים שונים, בין הגדלים 50 – 1,200 מ"ר.

בניין בי סנטר בקרית אתא (צילום: גילי גילת)
בניין בי סנטר בקרית אתא (צילום: גילי גילת)

בדוק גם

(צילום: פוטוליה)

תושבי מוצקין, שימו לב: פייק סקר

היום (חמישי), החל משעות הבוקר, מקבלים תושבי קרית מוצקין שיחות טלפון אנונימיות, בהן הם מתבקשים לענות …

עומר זוהר. צילום: דורון גולן

"להיות ראש עיר זו שליחות שהייתי רוצה לעשות"

תחילת הדרך בעיתונות, העבודה במשרדי הממשלה, התקף הלב שחטף בגיל 32, הנישואים, ההורות לארבעה ילדים, החזרה לקרית מוצקין לחיקו האוהב של ראש העירייה חיים צורי והתוכניות לעתיד. עומר זוהר פותח את הלב ומתוודה: "חרטה אחת שלי היא שעד היום לא מצאתי את היכולת לשבת עם אבא שלי ולהגיד לו כמה אני אוהב ומעריך אותו"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *