בית / קריות / חדשות קריות / אישה התלוננה כי בעלה אנס אותה במשך שנים

אישה התלוננה כי בעלה אנס אותה במשך שנים

תושב הקריות, בן 44, עובד בנמל חיפה, נעצר השבוע לאחר שאשתו התלוננה נגדו כי אנס אותה באכזריות. האישה טענה בתלונתה כי בעלה מתעלל בה במשך שנים, תוקף אותה ומאיים עליה. עוד טענה האישה כי הוא אונס אותה ללא הסכמתה.

החשוד הובא לבית משפט השלום לדיון הארכת מעצרו, תחת סעיף חדש לאיומים, תקיפה ובעילה שלא בהסכמה. נציגי המשטרה ביקשו להאריך את מעצר החשוד בשישה ימים לצורך השלמת פעולות החקירה.

עו"ד תומר נוה
שחרר את החשוד למעצר בית. עו"ד תומר נוה (צילום עצמי)

בדיון הארכת מעצרו, חקר עורך דינו של החשוד, עו"ד תומר נוה את נציג המשטרה. בחקירתו, ענה נציג המשטרה כי לא ביצעו ערכת מין ואין תיעוד רפואי לתקיפה. בחקירה התגלה כי האישה משכה מחשבון הבנק של בעלה 20 אלף שקלים לצורך תשלום לעורך דין לענייני משפחה, ורק לאחר מכן ניגשה לתחנת המשטרה להגיש את התלונה.

עו"ד נוה אמר בבית המשפט כי מדובר בעלילה בזויה. "מדובר בשימוש בהליכי משפט במסגרת הליכי גירושין לפח הטענה של המתלוננת, שנאנסה באכזריות במשך שלוש שנים, היא רק שכחה לציין שיש לה ילדה בת עשרה חודשים".

עו"ד נוה הציע לבית המשפט כי החשוד ישהה במעצר בית אצל אחותו בקרית אתא וכי היא תפקח עליו, מאחר והיא אינה עובדת. השופטת עפרה אטיאס אמרה בהחלטתה כי לא ניתן להתעלם מהעובדה שהאישה משכה סכום כסף גבוה לשם מימון הליכי גירושין מהחשוד ומיד לאחר מכן הגישה את התלונה במשטרה.

השופטת אטיאס קיבלה את הצעתו של עו"ד נוה ושחררה את החשוד למעצר בית למשך שבוע, בבית אחותו בקרית אתא. השופטת אפשרה לחשוד לצאת מדי יום לעבודה ואסרה עליו ליצור קשר עם אשתו למשך חודש ימים.

 

בדוק גם

מתנה לרכב. צילום: רוח חדשה במוצקין

הפסד לצורי: ועדת הבחירות אישרה לציקי לחלק צלונים עם תמונתו

ועדת הבחירות האזורית חיפה החליטה כי הצלונים לחלונות מכוניות שחולקו על ידי תנועת רוח חדשה …

נחום מזוז. צילום: דורון גולן

קרית מוצקין: יו"ר ועדת התחבורה התפטר במחאה על אי כינוס הוועדה

יו"ר ועדת התחבורה בקרית מוצקין וחבר מועצת העיר, נחום מזוז, הפתיע את חברי מועצת העיר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *