יום שישי , ספטמבר 21 2018
בית / קריות / נדל"ן קריות / איפה נמכר דופלקס שישה חדרים במיליון וחצי שקלים?

איפה נמכר דופלקס שישה חדרים במיליון וחצי שקלים?

 פרויקט "אחוזת תאנים" הוא אחד היוקרתיים באזור. הפרויקט, הנבנה על ידי חברת "צמרות", יכלול על פי התכנון שלושה מבנים ובסך הכל 25 יחידות דיור. ההיקף הכספי הכולל המשוער של המכירות נאמד בכ- 38 מיליון שקלים.

אחוזת תאנים (הדמיה: דימיטרי וינגולץ)
אחוזת תאנים (הדמיה: דימיטרי וינגולץ)

הפרויקט מציע דירות גדולות, בנות 5 חדרים, דירות גן עם כניסה נפרדת וגינות גדולות, דופלקס 6 חדרים לופט עם מעלית כניסה לשתי הקומות של הדירה, ופנטהאוז VIP  לופט שיכלול חמישה ו-שישה חדרים, יחיד בקומה.

מחירי הדירות נעים מ-1.35 ועד 1.85 מיליון שקלים. מחברת צמרות נמסר, כי בפרויקט נותרה למכירה דירת גן  בסכום של החל מ~1.53 מיליון שקלים.

הפרויקט מאופיין בעיצוב אדריכלי מודרני, מפרט עשיר וברמת גימור מוקפדת ויוקרתית בשילוב אבן אפורה ושילוב חיפוי דמוי עץ, מרפסות תלויות הפונות לנוף הפתוח לקיבוץ אושה.  מועד אכלוס משוער לפרויקט הוא עד 18 חודשים מיום תחילת עבודות ההקמה.

בדוק גם

בית שתית צ'ק פוסט (הדמית מחשב)

התקבל היתר בניה לבניית "בית שתית בהשקעה של 60 מיליון שקלים

  חברת "שתית" מדווחת כי התקבל היתר בניה לבניית "בית שתית- אופיסיטי" במתחם הצ'ק פוסט …

"אבא שלי, זיכרונו לברכה, אף פעם לא השקיע בי". חיים צורי (צילום: דורון גולן)

צורי נטו

הילדות בקרית מוצקין כתלמיד שובב ולא ממש מצטיין, חבורת האופנוענים של קולנוע אורות, התרגילים בצבא עם אביגדור קהלני, העבודה בנמל חיפה, רישיון הטיס, פספוס גידול הילדים מהנישואים הראשונים, ההתאהבות ברעייתו דפנה, התדמית הקשוחה, האהבה העזה לבעלי חיים והחרטה הגדולה. חיים צורי כמו שלא הכרתם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *