בית / קריות / חדשות קריות / קרית אתא: יד שנייה ברוגוזין

קרית אתא: יד שנייה ברוגוזין

בשנת הלימודים תשע"ח תחל לפעול בחטיבה העליונה רוגוזין בקרית אתא חנות יד 2, שתופעל על ידי תלמידים "נאמני קיימות", ותאפשר להורים, למורים, לתלמידים ולקהל הרחב לרכוש בגדים איכותיים ומשומשים במחירים סמליים.

החנות החלה לפעול בשנה שעברה כפיילוט נקודתי במסגרת תוכנית הקיימות הפועלת בבית הספר, כאשר כל ההכנסות ממכירת הבגדים הועברו במלואם למען פעילות קיימות ואיכות הסביבה ולמען עזרה למשפחות נזקקות בקהילה. לאור ההצלחה וההיענות הגבוהה, החליטה השנה הנהלת רוגוזין להעצים את הפרויקט ואת התלמידים שמובילים אותו ולהפעיל את החנות באופן רשמי ומסודר לאורך כל השבוע, כאשר בכל יום שלישי אחר הצהריים החנות תהיה פתוחה גם לקהל הרחב.

בגדים במצב מצוין (צילום: דוברות העירייה)
בגדים במצב מצוין (צילום: דוברות העירייה)

את מיזם הקמת החנות הגו התלמידים בשיתוף עם המורים רוני דוניץ ודניאל חייט, ובסיוע שניים ממתנדבי שנת השירות הפועלים בעיר. התלמידים שמשתתפים בפרויקט עוברים הכשרה במהלך שנת הלימודים, במסגרתה הם לומדים אודות אורח חיים מקיים כאשר גם מורי בית הספר עוברים השתלמות ופועלים לכתיבת תוכנית לימודים בית ספרית לקידום סביבה ירוקה.

מנכ"לית רוגוזין, ברוריה הספל: "בית ספרנו דוגל בשותפות, מעורבות אחריות ובהקניית השכלה וערכים של מעורבות ואחריות לסביבה. אנו מאמינים בצורך לחנך דור של אזרחים אחראים ואכפתיים הנחשפים לנושאים סביבתיים, מעורבים בחיי הקהילה ומודעים לצורך לחיות בחברה השומרת על משאביה למען הדורות הבאים".

על משאביה למען הדורות הבאים. "

בדוק גם

כוויות ברגליים. צילום מתוך תיק התביעה

תביעה נגד גן ילדים שבו תינוק ניכווה ממים רותחים ברגליו

לבית משפט השלום בקריות הוגש כתב תביעה נגד גן ילדים פרטי בקריות בעקבות מקרה שבו …

הפגנת הורים במעון נעמת קרית ים. צילום: דורון גולן

הורים במעון בקרית ים: "גרמו לפגיעה נפשית ורגשית לילדים שלנו"

הורים  התאגדו השבוע מחוץ למעון בשכונת סביוני ים, תלו שלטים ומחו על פיטורי המטפלת הראשית, חודש לפני סיום השנה, על רקע אי הסכמות כספיות עם ההנהלה. לטענת ההורים, רובם נרשמו לשנה הבאה בשל העובדה שרשת המתנ"סים פרסמה את אותה מטפלת ולאחר שפוטרה, נאלצו לנדוד לשכונות חדשות בחיפוש אחר גן הולם לילדיהם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *